Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tvrdnutie bruška v tehotenstve

Príspevok v téme: tvrdnutie bruška v tehotenstve
sasaaa

Ahojte všetci,
v prvom tehotenstve som lezala v nemocnici od 20 týždna, pretože som sa otvárala a tvrdlo mi bruško. Som tehotná druhýkrát, momentálne v 22 týždni a tiež mi tvrdne bruško /kontrakcie/ ale nie často, skôr, ked som pod psychickým tlakom. Bojím sa, že ma nechajú v nemocnici znovu tak dlho, neviem ako by to dcérka zvládala. Mohol by mi niekto s podobnou skúsenosťou napísať. Beriem Magne B6 a snažím sa čo najviac ležať. Dcérka sa narodila skôr a tak mám strach či toto bábo vôbec donosím. Pomohla by v mojom prípade alternatívna medicína? Dakujem za príspevky

9663

ani mi nehovor 99% problemov co mam je ta horucava nemozem ist poriadne ani von normalne sa modlim aby prsalo ale tu u nas furt nic len na zapade :-(hned sa vsetko so mnou mota bola som u lekara minuly tyzden a v stredu mam ist znovu na odbery ja mma aj taky problem ze si citim vajecniky mala som dost caste zapaly aj pred tehotenstvom a dost som sledovana aj svojim lekarom tak dufam ze nic neprehladne

[zruseny12]

pozrie sa do teba,a vidi,ci mas bolesti ci si ohrozena atd.ja mam teraz 40-dcat,ale ked som bola tehotna...ked to patrila mne ta otazka...

vierka

tak všeobecne.Tak len nech to takto ide ďalej.nerobí ti nič tá horúčava?mne skôr vyhovovalo chladnejšie počasie.

[zruseny12]

tak pre istotu zajdi k lekarke,ja som sla k lekarke ani som sa zle necitila a ona ma hned hnala do nemocnice na steh...ona presne vidi ,co sa deje...ake su problemi...len sa pozrie...

vierka

Tak sme vraveli pacientkám,že tvrdnutie bruška 3x do dňa je normálne.Tak len sa šetri,bábo nedvíhaj ...ve´d myslím,že to vieš.Aj sa otváraš?lebo to by bolo horšie.

9663

no tak to ste mi nahnali strachu brucho mam v celku mekke len dakedy ma tak zvlastne bli ale ale ja to skor pripisujem tomu ze mi poriadne netravy vsetko mi "sedi" na zaludku nemozem povedat zeby bolo tvrde aspon myslim alebo som si nevsimla aspon to budem poriadne kontrolovat normalnemam strach

vierka

Ja som porodila tri deti spontánne.A doteraz neviem ,čo to je.Len od pacientiek som vedela,že sú to vlastne bolesti,pri ktorých je bruško ako kameň.Ja som niečo také cítila len vtedy,keď sa bábo otočilo napr.zadočkom,alebo nožičkami sa zaprelo do môjho bruška.

[zruseny12]

neviem ci to je ono,ale ja ked som pritlacila na brucho tak bolo tvrde,inak by malo byt mekke prirodzene...ale to si mysim len ja...a striedalo sa,niekedy som ho mala normalne makke a niekedy stvrdlo ako kamen.../ale je to uz par rokov do zadu.../

9663

ja som vna zaciatku 20 tyzdna tiez druhykrat tehotna prve bolo v pohode a teraz no je mi blbo ale zaujimalo by ma ako zistim ze mi tvrdne brusko ako to pocitim tu sa pise o kontrakciach nemam s tym skusenost tak neviem aj sestricka sa ma to pytala no neviem co sa pod tym mysli a to uz cakam druhe

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.