Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNH HELP MEEE !!!!! RRRRRRRRRRnnnnnnnnnnnGGGG!

Príspevok v téme: RNH HELP MEEE !!!!! RRRRRRRRRRnnnnnnnnnnnGGGG!
redsun-emota

ahoj rng prosim taaa nemohol by si mi poradit uz som tu sice pisal takuto temu ale ja viem ze ty mi poradis !!! jedna sa o akne ktore sa mi robi iba na cele viac menej na bokoch skusal som secko rozne kremy a aj tabletky som jedol zabralo to ale vratilo sa to zpat uz neviem co mam robit a ako sa ich zbavit je to neprijemneee !!! pommmmmmmmoooc dakujem ti pekneee

redsun

dakujem za pomoc :))) budem sa snazit to obmedzit lebo to je cisty horor ked sa stale na jednom mieste ked mi zmizne akne hned na druhy den spravy druhe a este viac bolestivejsie mam este na teba jednu otazocku napisem ti ju do dalsej temy pre RNG :)

RNG

ako som zdoraznil mnohokrat, acne je system ako sa telo chce zbavit neziaducich latok a snazi sa ich vyhodit cez kozu. Kedze jeme plno znicenych tukov(prazenie, hydrogenizacia, stuzovanie, ), cast z nich ma neprijemnu vlastnost ze stuhnu a zapchaju mazove kanaliky.Tym sa vytvoria v mazovych zlazach hrce vyluckov, ktore sa nevedia dostat von. Naviac sa do nich pustia aj bakterie a su z toho hnisave acne.
Ak prestanes jest znicene tuky, nebude ich telo musiet vyhadzovat a nezapchaju mazove kanaliky. Nanajvys budes mat mastnu pokozku.
Zvonku sa da koza sterilizovat roznymi prestriedkami,aby sa hrcky nezmenili na hnisave acne.Zvrch, cez kozu sa tiez da "prepasirovat" nejake antibakterialne latky,ktore zmensia pravdepodobnost zahnisania. Tiez sa tam da ciastocne "prepasirovat" rozne formy zinku, ktore nielen sterilizuju, ale aj ciastocne potlacia vyrobu dihydrotestosteronu(DHT), ktory je hlavny stimulant vylucovania tukov cez mazove zlazy. Zodpovedny je za acne, ciastocne za psoriazu a tiez za stratu vlasov.
Zvonku je zinok obvykle menej ucinny, ako zvnutra, na co sa predava viacero produktov(Zinc for Acne)Najlepsie je ho pouzivat aj z vonku aj zvnutra.
Tiez je vyrobok pod menom Procerin, znacne znizujuci vyrobu DHT.
Ale ako som uz zo zaciatku povedal, hlavny problem je v zlych tukoch, tvrdnucich.
Treba jest len neznicene(priemyselne neupravovane a neprehriate) tuky, panenske.
Znicene tuky su aj napr v syroch, kde sa dlhodobou oxidaciou tiez nicia.
V cokolade, kde su tuky varene dlhe hodiny.V "rastlinnych pomazankach", kde su povodne rastlinne tuky chemicky uplne zmenene.Dokonca aj v cistych "stabilizovanych" rastlinnych olejoch, lebo proces ich vytazovania, cistenia a stabilizacie ich uplne zmeni.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNH HELP MEEE !!!!! RRRRRRRRRRnnnnnnnnnnnGGGG! - Fórum - ZDRAVIE.sk