Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nevladzem zit dalej!Pomoc!!!

Príspevok v téme: nevladzem zit dalej!Pomoc!!!
theresse

Ahojte!Ja uz nevladzem zit!Chytaju ma strasne depresie z tohto zivota,ktory pre mna nema zmysel,nic ma nebavi uz. Uz 4 roky sa moja hlava nezaobera nicim inym len chudnutim a dietami,ppp...Nedokazem sa z tohto bludneho kruhu dostat.Pomozte,ako sa mam z toho dostat sama?Pretoze nepomohli mi ani doktory,psycholog ani psychiater ani antidepresiva a ani liecenie v pezinku...Som uz zufala,moj zivot nema zmysel.

prolife

theresse.. napis mi na mail ak chces anti.ana@zoznam.sk

tiez som mala anorex a dostala som sa z toho.. a tiez to u mna bolo o mojich predstavach ze som skareda a tucna co v skutocnosti tak nebolo.. a na zakladke som tiez schytavala od spoluziakov.. isty psychicky teror si sice uzil kazdy jeden z mojej triedy, no na kazdeho to vplyvalo inak..
teraz som spokojna stastna a vyrovnana a akurat som dojedla kolace :)

[zruseny12]

takze,nemas sa preco trapit,a snaz sa to hlavne vyhnat z halvy,lebo a mysli na nieco pekne...alebo si daj inzerat na zoznamke a budes mat pre koho zit...hoci toto velmi nerada radim...

theresse

ano,vzdy mi kazdy kto ma pozna,alebo videl takto na fotke vravel ze som pekna,ja viem a si to uvedomujem ze je to len v mojej psychike,len ako to vyhnat z hlavy konecne..ano,vyzeram tak ako na tych fotkach teraz

[zruseny12]

zameraj sa na pracu,na to dieta co drzis v ruke...alebo najdi si nieco co ti tie myslienky uplne vyhodi z hlavy...a netrap sa ani pre kamosky...raz za cas sa dohodni s tymi z prace...a chod k nim...inak si fakt- kocka-

[zruseny12]

tak,neviem ale ked vyzeras ako si poslala foto,tak si 100%kocka a to nelichotim...aj postavu mas ako na fotke, teraz?mas pekne vlasy tvar pekna...fakt musis len tie myslienky vyhodit z halvy,je to len o tom...si velmi pekna...neviem...ale bude to len psychika...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nevladzem zit dalej!Pomoc!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk