nevladzem zit dalej!Pomoc!!!

Príspevok v téme: nevladzem zit dalej!Pomoc!!!
theresse

Ahojte!Ja uz nevladzem zit!Chytaju ma strasne depresie z tohto zivota,ktory pre mna nema zmysel,nic ma nebavi uz. Uz 4 roky sa moja hlava nezaobera nicim inym len chudnutim a dietami,ppp...Nedokazem sa z tohto bludneho kruhu dostat.Pomozte,ako sa mam z toho dostat sama?Pretoze nepomohli mi ani doktory,psycholog ani psychiater ani antidepresiva a ani liecenie v pezinku...Som uz zufala,moj zivot nema zmysel.

[zruseny12]

jaj...tak to je ine...a ty potrebujes niekoho tu teraz doma...tak to nie je v nasich silach...to teda neviem ako ti pomoct...vies,ja som mala vela kamosiek,striedali sa u nas chodili na navstevi a teraz za mnou nechodi nikto...ochorela som tiez...ale mam kamaratky dalej,a zacala som chodit do prace...no mam aj svoju rodinu...aj ty chod do prace setri peniaze a raz za cas sa stretni s tymi kamaratkami,z tej prace...nemusis mat vo vasom meste kamaratku...a ked budes mat chut z niekym pokecat mas PC...a prestan sa trapit hlavne....kazdy mame svoje trapenie a ked sami nezmenime myslenie nikto nam nepomoze,ver ani najlepsi lekari...

theresse

ak mi posles mail,tak ano mozem,ale foto celej postavy ziadne nemam pretoze sa radsej nefotim kedze si pripadam tucna,ked tak tak sa dam vzdy len tvar odfotit,alebo vzdy jak blba v pocitaci prerobim fotku,odrezem vzdy telo aby ma nikto nevidel..ja viem chore...

[zruseny12]

hlavne,ze si to priznas,ze v tebe je chyba,ale nie vo vsetkom...len tou myslienkou robis chybu,ze sa trapis,ze si skareda...mozes mi poslat foto?

theresse

v zahranici som uz bola pracovat,bolo tam fajn,nasla som si kopec priatelov a tak,,lenze musela som sa vratit bo uz nebolo viac prace a teraz by som sa tam chcela vratit ale nemozem kvoli mame a skole ktora ma caka od oktobra

theresse

mas pravdu mariaa,mam pocit ze stale sice pisem ze chcem,aj v hlave neustale si vravim ze chcem,chcem zit normalne,ale proste mam vzdy na vsetko nejake argumenty ked mi da niekto radu,tak ja mu to hned vyargumentujem preco to nejde..proste vo mne je chyba a priznavam si to,ale neviem s tym asi nic robit,teda nie asi ale urcite

[zruseny12]

tak chod do ciech...tam si pracu chvalia...daj si inzerat,ze hladas spolocnicku a mozno sa ti nejaka ohlasi a chodte spolu...

[zruseny12]

musis sama chciet,a nie stale hovorit...nejde to...treba si povedat chcem to ja a hotovo...a nemysli na tych co ti ublizovali...mysli do predu...na boducnost a nie na minupost...

theresse

agina,mna ani tato praca nebavi ale inu neviem robit,proste som vystudovala nieco co ma absolutne nebavi,takze mam smolu...a by si sa cudovala ake klebetne su stare baby,uz som to zazila....

theresse

no vies,tak B-komplex by mi asi nepomohol,nenavidim lieky a dokoca som kedysi z bekomplexu aj pribrala a to by mi asi nepomohlo sa ukludnut.vies ako mala som uzivala vela liekov,lebo som bola slaba a odvtedy nenavidim hocijake lieky,skoro som zosalela ked som musela uzivat v nemocnici antidepresiva...hej,ja viem ze si musim jednoducho myslienku ze nie som pekna,ze som tucna,nejak vyrvat z hlavy ale to sa snazim uz par rokov a nejde to zial..