zvlastny pocit pri...

zuza

Ahoj kla.ra, pisala si už dost dávno, ale možno sa ešte pozreš sem, to brnenie, ako to ty nazyvaš je v nohách zcela normálne, je to tym, že nervy, ktoré ti idú k nohám a ku klitorisu sú akoby spojené, je to ako ked si čistíš uši, a kašleš ztoho, je to koli nervu Vagus. A nemá to každý. Naozaj skús nedotykat sa klitorisu priamo, alebo menšim tlakom. A kolko maš rokov? Ten orgazmus pride, neboj.

cica

ja som pri poslednom milovani ktore bolo velmi intenzivne,zazila nieco podobne na konci pri orgazme mi trpli pery a ruky,normalne som ich mala ako keby v krci,az som sa zlakla ale ked to polavilo bolo mi uzasne

kla.ra

a dosiahnete potom orgazmus? lebo mne ked to zacne vyvolavat ten pocit, tak to nie je take prijemne a asi preto som este nikdy nemala orgazmus

sylvinka

no ja to mavam, ked sa mi priatel hra s klitorisom... brnenie, palenie v nohach, az krce, trpnutie ruk... je to zvlastny pocit, ale nie zly... :)

ehmmmm

nada asi nevie co myslis,nechapem preco pise ,ze brni po orgazme ,ked kla.ra pise,ze to ma pocas ,a ja viem co myslis,mavam to tiez... myslim,ze je to ok,nemavam to sice casto,a hej,nieje to ani neprijemne,ani prijemne,ale take zvlastne....takze asi tolko

nada

ked sa dotykas klitorisu nemala by si sa ho dotykat priamo ale cez thu kosku kt ho kryje a brni vtedy ked mas po orgazme