bolest po sexe aj pri sexe

Príspevok v téme: bolest po sexe aj pri sexe
chiconyvv

Mam taky problem. Ked mam s priatelom sex a najprv ma prstuje, je to relativne ok. Ale ak chceme po kratkej pauze znova ist na to, boli ma to tam dole. Aj ked ma robi prstami a ked chce vniknut ani nehovorim.Proste to uz druhy krat nejde. Velmi ma to trapi lebo niekedy chcem viac krat za noc aj ja, ale pre bolest nemôzem :( Neviete cim to môze byt spôsobene??Stalo sa vam to niekedy????

chiconyvv

no čudne sme asi fakt :D :D
ale nie sme jedine, to je hlavne
aj mne je to trosku blbe..moja gynekologička je stara pani takze neviem, snad je na to zvyknuta :D ..no ak to bude dlhodobo pokracovat neostane mi ina moznost :(

sissska

chiconyvv
tak sme asi nejaké čudné,lebo ja vážne neviem...rozmýšľam,či ísť za sexuológom alebo gynekologom,aj ked mi je to dost trapne hovoriť o tom s lekárom

lybba

Holky mali by ste si na to davat pozor. Lekar to vie predsalen najlepsie.Ja som si tiez zazila svoje. Aj bolesti pri sexe,aj krvacanie. Pri citologii krcku mi mi zistili zmenu buniek. Taketo bunky sa po dlhom case mozu zmenit na rakovinu.Samozrejme ked sa to vcas podchyti a zahaji sa liecba, tak sa tomu da predist. Takisto moze byt krvacanie sposobene papilomavirusom, ktory ,je vlastne neskodny ,ale u zien , ktorym bola diagnistikovana rakovina krcku maternice sa akosi zahadne vyskytuje stale, aj ked tam nieje priama spojitost. HPV virusom sa nakazi aspon raz za zivot 75% obyvatelstva.Ani pouzivanie kondomu nemusi chranit pred tymto virusom. Tot moje informacie od doktorov v Londyne.

kostlivec

mnoo, ja si mylsim, ze asi vlhkost v posve je mensia, nedostatocna ked beries HAK, aspon u mna to ak bolo. a preto pomaha trochu lubr.gel... to je moj nazor.

chiconyvv

sissska
no ved praveze ani ja neviem...preto by ma zaujimalo ze ako je mozne ze hak ma s tym suvis..

ak by to tu niekto vedel tak šup sem s tou informaciou.. :)

sissska

chiconyvv
mám stáleho partnera už vyše 4 rokov a tiež beriem HAK asi 3 roky,ale až tak pred 3 mesiacmi sa mi začali tieto problémy,tak v tom až taký súvis nevidím,neviem ako by to mohla HAK ovplyvniť

chiconyvv

sissska
fuuha tak ty rychlo bez ku lekarovi radsej..to ja som na tom este dobre oproti tebe...a mas staleho partnera alebo nie? vies lebo ked mas sex castejsie tak to musi byt fakt utrpenie, to ti nezavidim :(

no ani ja nechapem ako HAK moze s tymto suvisiet..vie to niekto?? tiez by ma to zaujimalo

gelera...to uz som si "odkukala" ze ci hned po sexe krvacam a nic..ziadna krv..a beriem HAK tak to mozno z toho..teda pravdepodobne..