bolest po sexe aj pri sexe

Príspevok v téme: bolest po sexe aj pri sexe
chiconyvv

Mam taky problem. Ked mam s priatelom sex a najprv ma prstuje, je to relativne ok. Ale ak chceme po kratkej pauze znova ist na to, boli ma to tam dole. Aj ked ma robi prstami a ked chce vniknut ani nehovorim.Proste to uz druhy krat nejde. Velmi ma to trapi lebo niekedy chcem viac krat za noc aj ja, ale pre bolest nemôzem :( Neviete cim to môze byt spôsobene??Stalo sa vam to niekedy????

efe

mne sa to stáva, keď nie som dostatočne uvoľnená. Keď mám podvedomý stres, že ešte musím tamto a toto, alebo keď viem, máme málo času a chcem aby sme to stihli. To že nemôžeš 2x po sebe je podľa mňa normálne, ja môžem tiež max. 2x za deň bo ma to potom pobolieva a cítim to aj na WC presne ako to ty popisuješ. Myslím, že každý má iný prah citlivosti aj bolesti a že jednoducho tvoje telo znesie práve toľkoto. Inak som si všimla že zvýšená citlivosť a bolestivosť sa u mňa objavila po pôrode.

gelera

Podla mna ked pocitujes tu bolest po styku aj ked ides na zachod, tak si jednoznacne natrhnuta. Skus hned po sexe si tam prilozit bielu vreckovku a uvidis trosilinku krvi. Ja som to mavala pocas uzivania HAK, teraz ked ich neberiem by som mohla trtkat od sumraku do usvitu:-))

luciferka

chiconyvv aj mne sa to obcas stava, najma vtedy ak sa s priatelom nemilujeme dlhsi cas, ak nie sme spolu uz tyzden, tak ma to boli tak ako opisujes, ale tak potom na druhy den je to zase fajn a mozeme sa milovat kolko chceme, ako casto ste spolu?

chiconyvv

fuuha...tak to mas fakt zle :( mas pravdu ze by si mala zajst k lekarovi..
a ked ti to cele opuchne boli ta to aj??
tak, ze nemozes mat sex hned druhy krat?

sissska

tak potom neviem,čo by to mohlo byť.Myslela som,že je to niečo podobné,ako mám ja,ale ja takmer vždy po sexe krvácam(a vždy som dosť vlhká aj vzrušená) a opuchnú mi pysky a tak je to aj 3 hodiny,ani nohy nemôžem dať k sebe a nieto nebodaj si ešte dať nohavičky...neviem,čo to je,mala by som ísť k lekárovi,ale mám strach,už som si toho z gynekologického hľadiska dosť zažila,ale zrejme tam predsa len budem musieť zájsť

chiconyvv

nie nastastie nemam..len ma to boli..priatel ma vtedy nemoze ani rukou robit ani nic..a ked sa na wc utieram tak to tiez citim tak bolestivo..
ale to len po sexe..a tiez nie vzdy..ale vascinou hej..

chiconyvv

noo ja si myslim ze nemam uzku posvu pretoze na prvy krat to ide v pohodicke..zmesti sa do mna... len uz ku koncu pocitujem bolest..a ked chceme ist po kratkej pauze druhy krat tak ma to uz boli..je to tam take ubolene, bolestive..na zaciatku posvy..