Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte mi nieco na zvysenie imunity

amys

ja som cely zivot cvicila gymnastiku aj 6 hodin denne na vrcholovej urvoni a teraz som uz 2 roky mimo. za ten cas som bola chora tak raz za 2 roky aj to len par dni. A teraz za posledny rok som bola chora asi 5 krat a posledny krat to trvalo az mesiac kym ma to preslo. minuly tyzden som sa bola kupat a uz som zase chora a s tym som nemala nikdy problem aj ked sme sa sli kupat este v aprili ked je studena voda. teraz ani tolko necvicim obcas idem do posilky a na korcule alebo plavat. moze to byt z toho? chyba mi ten pohyb? lebo ja som od 4 rokov denne makala a toto teraz nie je ani 10 percent z toho.

optimal

Odceň vlastné telo. Ďakuj mu za to, aké je silné a za to, ako ťa chráni. Daj mu najavo, že si ho uvedomuješ a vážiš. Pomáhaj mu a daj mu šancu, aby sa/ťa bránilo čo najlepšie. Vid. skoršie rady.

RNG

tiez collostrum, beta glukany, zinok, selen ,astragalus, aloe,...
Imunitu na co je otazka. Imunity su rozne.To som uz neraz pisal.
A obvykle su sposobene nejakymi nedostatkami v tele(travenie, permanentna infekcia,zamorenie...)
To treba individualne adresovat, ked zistis, o co sa jedna. Inac je to ako sa hovori strielanie do tmy, kde sa tri s casu na cas napriek vsetkemu podari nieco zasiahnut.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradte mi nieco na zvysenie imunity - Fórum - ZDRAVIE.sk