Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gél na mastnú pleť- Bioderma, Garnier, Vichy alebo čo?

Príspevok v téme: Gél na mastnú pleť- Bioderma, Garnier, Vichy alebo čo?
aaave

Chystám sa kúpiť si nový gél a krém na svoju(mastnú) pleť.Bola by som rada, keby ste napísali aké máte skúsenosti s prípravkami na tento typ pleti. Chcela som si kúpiť BIODERMA-Sebium ale neviem či to nebude mať rovnaký efekt ako ktorýkoľvek lacnejší prípravok.Keď už mám za to vyhodiť prachy tak chcem vedieť či je v tom nejaký rozdiel.Ďakujem

leesha

ja som uz skusala vsetko mozne, vichy fajn ale uspech ziadny. v nemenovanom casopise bola zadara bioderma cistiaca voda,no lepsiu som v zivote nemala :)

lenci

Na 100% Bioderma... mne ju predpísala kožná a som nadmieru spokojná... zlepšie som videla už aj po dvoch týždnoch... Dnes by som za celú tu radu (mydlo na tvár, peeling, vodička a krém) nedala nič na svete... Viem, je to drahší špás, ale pomáha... aspon mne pomohla... no nikto ti nezaručí že pomože aj tebe... lebo napr., moj bratranec Biodermu skúšal tiež, ale jemu to nestačilo, on mal fakt hnusnú tváričku, a musel siahnuť po niečom silnejšom...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gél na mastnú pleť- Bioderma, Garnier, Vichy alebo čo? - Fórum - ZDRAVIE.sk