KOZMETICKY KURZ-PROSIM PORADTE

kozmetickaBA

ahojte :) ja som si spravila kozmeticky kurz v ramci agentury amosk.sk v Bratislave. Pre rok 2016 su sucastou repasu, cize ak ste evidovani na urade prace, mozte absolvovat kurz s tym, ze po skonceni rekvalifikacie vam dany kurz urad prace preplati. ponukaju rozne rekvalifikacne kurzy, nelutujem hoci to bolo skor ako hobby na zaciatku :)

delphia

je spustu mimoskolskych institucii, ktore maju akreditaciu MŠ SR a mozu realizovat spominany kurz.
vsade sa vyucuje to iste- t.j. materialy v kozmetike, pristrojove osetrenia, zaklady kozmetiky, psychologie, telovedy, ekonomiky a samozrejme prakticka vyucba zakladnych kozmet. vykonov. takze zaklady budes mat a dalsie vzdelavanie a rozvoj v obore je uz na tebe. rozne seminare, nadstavbove kurzy, vystavy, prednasky,...

takze je to v podstate jedno, v ktorej institucii kurz absolvujes. dalsi rozvoj je uz na tebe.

aktivistka22

Ahoj, viete mi prosim Vas niekto poradit, kde by som si mohla urobit Kozmeticky kurz - naozaj nejake stredisko, kde vedia aj naucit!!! najlepsie Zilinsky kraj, resp. Bratislavsky, alebo Presov, Kosice a Ostrava (CZ). Dakujem za radu! aktivistka22@azet.sk