Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal žalúdka, zrejme

Príspevok v téme: Zápal žalúdka, zrejme
didka

dobry den moju mamu zacal strasne bolievat zaludok pred piatymi dnami.....po dvoch dnoch isla na pohotovost,a zistili jej zevraj zapal zaludka...dali jej lieky,pichli iniekciu,a povedali ze o den by to uz malo byt lepsie...no vsak o den jej bolo tak isto zle,este aj horsie....v pondelok ze ak sa jej to nezlepsi tak ma ist hned do nemocnice...co to moze byt ak nie zapal zaludka?

RNG

Lenocka, tvoje informacie su z velmi starych zdrojov. Zaludocne vredy su na 98% sposobene helikobakterom pilori a jedla na ne nemaju prakticky ziadny vplyv, len mozu bolesti zmiernit alebo zosilit.
Po zniceni helikobaktera sa za par tyzdnov zaludocne vredy zahoja aj sami. Pomaha pri tom aj DGL, aj hojive aloe vera.
Pozrel som sa na toto cez slovenske zdroje na Google.sk, ale zialbohu tam estwe tlacia davno prekonanyt nazor, ze vresdy su z palivych jediel, z nervozity a dokonca z prebytku kyselin, co je absurdny mytus, lepbo pravy opak, nedostatok kyselin vyvolava rozmnozovanie roznych bakterii v zaludku, co sposobuju zapaly zaludka a neskor aj criev.
Zialbohu Helikobakter pilori je bakteria, co zije v zaludocnom maze a narusuje zaludocne steny, takze kyseliny bez ochrany zaludocneho mazu rozozieraju aj nechranene steny zaludka. Preto lekari na zmiernenie bolesti neutralizuju zaludocne kyseliny, ale tO prOblem nijak nevyriesi, len znici traviaci proces a kyselinovu barieru v zaludku, ktora zabranuje mikrobom na jedle vstupit do tela
en.wikipedia.org
PH zdraveho zaludka je 0d 1 do 1.6, Helikobakter znesie az PH 2.5, ale zialbohu vacsina ludi ma PH 2.5 az 4.5, co je hyppocyhlorhydria, tj NEDOSTATOK ZALUDOCNYCH KYSELIN.
Ja mam vyrobu kyselin znicenu viacerymi "zaludocnymi chripkami", takze musim brat doplnok kyselin s kazdym jedlom, inac mam problemy, co mozu skoncit az z otravou zaludka.

[zruseny35]

TomasPE.........tá "hadica" sa robí pacientovi preto,aby sa zistilo,či už z toho nadmerneho vytvárania kyseliny žaludočnej máš už žaludočný vred.Nieje pravda,že je to len z nejakeho helikobakteru, o tom som ešte nepočula.Ale je to z príliš masovej stravy (3x týžden a viac), vyprážaných jedál, mastneho jedla,nesmieš jesť nič kyslé(ocot,citron,..)alkohol,kávu,bublinkove nápoje,zabíjačkove špeciality,ovocie,kvantá bieleho pečiva,,majonezove vyrobky ..Sám zitíš čo si zjedol a ostalo ti v ten den zle.
Z vredov može lahko vzniknuť rakovina...alebo sa budu rozmnožovať.

RNG

Zapaly su zo zamorenia, mechanickeho a chemickeho poskodenia v kombinacii s roznymi mikrobami.
Specificky zvierac na zaludku moze byt poskodeny chemicky zo zaludocnych kyselin, ked nie je dostatocne pevne uzavrety, co je na signal dostatku kyselin v zaludku. Tj paradoxne pazerak je poskodeny prave nedostatkom kyselin.
Pri nedostatku kyselin v zaludku su tam zaroven mikroby , co su na vsetrkych surovych jedlach, miesto znicenia rozmnozujuce sa, az sposobia zapal zaludocnych stien, obcas aj pazeraku, najm,a pri palach, pri palach a postupne znicia aj probioticku floru v crevach a tak pride telo o vsetky latky, co probiotika produkuju, tj rozne vitaminy , ziviny a najma o obranne latky, ktorych probiotika dobre osadene v crevach produkuju hromady, vyse 2 x tolko, ako je samotne telo schopne

tomasPE

Ahojte.Mam zapal zvieraca bol som na hadicu doktor mi dal tabletky itoprid 3x pred jedlom uzival som ich 3 mesiace po 3 mesiacoch sa mi to uvolnilo bolesti prestali.Teraz po 2 tyzdnoch zacali bolesti znova mam pracu kde sa fyzicky trosku viac namaham.Neviem co teraz mam spravit.3 dni som nebol v praci a bolesti stale trvaju.Viete mi poradit?Dakujem.

marika9999

Ivetka09, mne pri problémoch so zápalom žalúdka a dvanástornika pomohli prírodné produkty, zaberajú neskôr ako lieky ale pri dlhodobejšom užívané výsledok je zaručený a nepchám už do seba žiadnu chémiu v podobe liekov, ktoré mali vždy len krátkodobý efekt. Samozrejme, že som musela upraviť stravovanie. Ak to poruším a pociťujem problémy, vždy mám poruke tieto produkty a úľavu v priebehu pár minút. Ak máš záujem o viac informácii, napíš na mail marika9999@zoznam.sk

[zruseny12]

...MUSIS ZMENIT AJ CELE STRAVOVANIE,NIE LEN BRAT LIEKY,TO NEPOMOZE...a brat aj nejake TRAVIACE ENZYMY ABY SI POMOHLA ZALUDKU S TRAVENIM...NEJEST NESKORO VECER...
...precistit zaludok napr.cajom...
...creva precistit-PSYLLIOM PLUS /obsahuje probiotika/...atd.

Ivetka09

Ahojte, mám menší zápal žalúdka, vždy mi je špatne a bolí ma žalúdok. Zatiaľ neberiem na to lieky lebo ešte výsledky s histológie nie sú... ale asi je to nervového pôvodu. Prosím vás o radu aspoň zatiaľ kým nemám lieky čo by som mala brať, aby som mohla normálne fungovať. Je mi stále špatne a neviem vôbec jesť už som veľmi veľa schudla. Prosím vás o rady ďakujem veľmi pekne

lOCI

KOLOIDNA VODA ALEBO STRIEBORNA VODA POMAHA
ZNIĆIť CCF 650 DRUHOV VYRUSOV MIKROB V ZIJUCICH V ORGANIZME CLOVEKA.JE TO BEZ CHEMIE TREBA SPRAVNE DAVKOVAť ZALEžI OD SILY KONCENTRATA STRIEBRY VO VODE. BEZ NAMAHY A PRAšKOV MOžTE ZAVARAť A UPRATOVAť DEZINFEčNE DOMA POLIEVAť ZAHRADU NIčI PLESNE BAKTERIE VYRUSY.
SILA STRIEBORNEJ VODY 40 KRAT UčINNEJšIA AKO AKY KOLVEK DRAHY ANTIBIOTIK.
JE TO NA PRIRODNEJ BAZE BEZ CHEMIE.pOUžIVAJU TO PREVENTIVNE LUDIA S VYSšIM IQ A VEDOMOSTIAMI. POTREBUJETE PRISTROJ ZABEZPEčIME VYROBITE Až 60 TONN
STRIABORNEJ VODY 120-E

lOCI

KOLOIDNA VODA ALEBO STRIEBORNA VODA POMAHA
ZNIĆIť CCF 650 DRUHOV VYRUSOV MIKROB V ZIJUCICH V ORGANIZME CLOVEKA.JE TO BEZ CHEMIE TREBA SPRAVNE DAVKOVAť ZALEžI OD SILY KONCENTRATA STRIEBRY VO VODE. BEZ NAMAHY A PRAšKOV MOžTE ZAVARAť A UPRATOVAť DEZINFEčNE DOMA POLIEVAť ZAHRADU NIčI PLESNE BAKTERIE VYRUSY.
SILA STRIEBORNEJ VODY 40 KRAT UčINNEJšIA AKO AKY KOLVEK DRAHY ANTIBIOTIK.
JE TO NA PRIRODNEJ BAZE BEZ CHEMIE.pOUžIVAJU TO PREVENTIVNE LUDIA S VYSšIM IQ A VEDOMOSTIAMI. POTREBUJETE PRISTROJ ZABEZPEčIME VYROBITE Až 60 TONN
STRIABORNEJ VODY 120-E

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápal žalúdka, zrejme - Fórum - ZDRAVIE.sk