Zápal žalúdka, zrejme

Príspevok v téme: Zápal žalúdka, zrejme
didka

dobry den moju mamu zacal strasne bolievat zaludok pred piatymi dnami.....po dvoch dnoch isla na pohotovost,a zistili jej zevraj zapal zaludka...dali jej lieky,pichli iniekciu,a povedali ze o den by to uz malo byt lepsie...no vsak o den jej bolo tak isto zle,este aj horsie....v pondelok ze ak sa jej to nezlepsi tak ma ist hned do nemocnice...co to moze byt ak nie zapal zaludka?

marika9999

Ivetka09, mne pri problémoch so zápalom žalúdka a dvanástornika pomohli prírodné produkty, zaberajú neskôr ako lieky ale pri dlhodobejšom užívané výsledok je zaručený a nepchám už do seba žiadnu chémiu v podobe liekov, ktoré mali vždy len krátkodobý efekt. Samozrejme, že som musela upraviť stravovanie. Ak to poruším a pociťujem problémy, vždy mám poruke tieto produkty a úľavu v priebehu pár minút. Ak máš záujem o viac informácii, napíš na mail marika9999@zoznam.sk

[zruseny12]

...MUSIS ZMENIT AJ CELE STRAVOVANIE,NIE LEN BRAT LIEKY,TO NEPOMOZE...a brat aj nejake TRAVIACE ENZYMY ABY SI POMOHLA ZALUDKU S TRAVENIM...NEJEST NESKORO VECER...
...precistit zaludok napr.cajom...
...creva precistit-PSYLLIOM PLUS /obsahuje probiotika/...atd.

Ivetka09

Ahojte, mám menší zápal žalúdka, vždy mi je špatne a bolí ma žalúdok. Zatiaľ neberiem na to lieky lebo ešte výsledky s histológie nie sú... ale asi je to nervového pôvodu. Prosím vás o radu aspoň zatiaľ kým nemám lieky čo by som mala brať, aby som mohla normálne fungovať. Je mi stále špatne a neviem vôbec jesť už som veľmi veľa schudla. Prosím vás o rady ďakujem veľmi pekne

lOCI

KOLOIDNA VODA ALEBO STRIEBORNA VODA POMAHA
ZNIĆIť CCF 650 DRUHOV VYRUSOV MIKROB V ZIJUCICH V ORGANIZME CLOVEKA.JE TO BEZ CHEMIE TREBA SPRAVNE DAVKOVAť ZALEžI OD SILY KONCENTRATA STRIEBRY VO VODE. BEZ NAMAHY A PRAšKOV MOžTE ZAVARAť A UPRATOVAť DEZINFEčNE DOMA POLIEVAť ZAHRADU NIčI PLESNE BAKTERIE VYRUSY.
SILA STRIEBORNEJ VODY 40 KRAT UčINNEJšIA AKO AKY KOLVEK DRAHY ANTIBIOTIK.
JE TO NA PRIRODNEJ BAZE BEZ CHEMIE.pOUžIVAJU TO PREVENTIVNE LUDIA S VYSšIM IQ A VEDOMOSTIAMI. POTREBUJETE PRISTROJ ZABEZPEčIME VYROBITE Až 60 TONN
STRIABORNEJ VODY 120-E

lOCI

KOLOIDNA VODA ALEBO STRIEBORNA VODA POMAHA
ZNIĆIť CCF 650 DRUHOV VYRUSOV MIKROB V ZIJUCICH V ORGANIZME CLOVEKA.JE TO BEZ CHEMIE TREBA SPRAVNE DAVKOVAť ZALEžI OD SILY KONCENTRATA STRIEBRY VO VODE. BEZ NAMAHY A PRAšKOV MOžTE ZAVARAť A UPRATOVAť DEZINFEčNE DOMA POLIEVAť ZAHRADU NIčI PLESNE BAKTERIE VYRUSY.
SILA STRIEBORNEJ VODY 40 KRAT UčINNEJšIA AKO AKY KOLVEK DRAHY ANTIBIOTIK.
JE TO NA PRIRODNEJ BAZE BEZ CHEMIE.pOUžIVAJU TO PREVENTIVNE LUDIA S VYSšIM IQ A VEDOMOSTIAMI. POTREBUJETE PRISTROJ ZABEZPEčIME VYROBITE Až 60 TONN
STRIABORNEJ VODY 120-E

RNG

Francuzi maju pre rybu nazov "poisson", co je v anglictine slovo na "jed."....
Zrejme otravy rybami boli vzdy caste.
Ale tak isto su vselikde rozne salmonely, rozne escherie coli sa nachadzaju aj na zeleninach, takze moznosti je plno.
Kedze nezobral a striebornu vodu hned, nakaza sa rozsirila po celom tele a mozno bude muset pouzit aj take antimikrobialne, ktore sa dostanu do celeho tela. Koloidna strieborna voda ma ucinok v tele len par minut, tj sa nemoze dostat do celeho tela, hoci na otravu zaludka je vynikajuca(osobne viackrat vyskusane, ked som sa nekrestansky prezral)
Dalsie odporucene antimikrobialne su GSE, oreganovy olej, extrakt z olivoveho listu, graviola, lapacho....
Zapal v traviacom trakte je sposobeny hlavne toxinmi, ktore infekcia produkuje, takze je dobre pouzit nejake absorbenty(aktivne uhlie, bentonity, zeolity, psylium, pektiny,) na to aby sa to vynieslo z tela. collostrum,Vilcacora/Samento

didka

a inak bolesti jej zacali ,ked zjedla tresku,taku normalne balenu,s lososom..moze byt to tym ze jej to nejak podrazdilo,alebo ze bola pokazena?bola v zaruke...ale aj tak sa mohla pokazit.

didka

ano,zobrali jej krv,a nejake hodnoty,to neviem a ani ona nevie,co maju byt do 12 mala 40....dost sa o nu bojim,suseda mala to iste,predpisali jej tie iste lieky,a jej to preslo ,a mojej matke nie...cim to moze byt?

PharmRamon

Takže môj typ bol správny podľa tých liekov Helicid sa používa na vredy, tým že znižuje tvorbu žlčových kyselín, pri vredy sú výsledkom natrávenia sliznice žalúdka takže helicid by mal pomôcť, ako podporu predpísal lekár Torecan, to je aby mama nezvracala a prečo hylak? tak to už neviem, to by mohlo byť na mikróby čo už spomenul RNG... robili jej aj nejake testy?