Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velke brucho

Príspevok v téme: velke brucho
ewusteeek

...mi berie bebavedomie nieje az take hroznee..som chudaa..postavu mam dobru az na to brucho a boky..vecny problem aj ked mi niekto povie ze "mat moju postavu co by za to dali"..ale ja nemozem nosit obtiahnute tricka lebo mi vidno vsetky zahyby na bruchu..poradte co mam robit..som leniva strasne uz som aj cvicila..ale ja chcem vsetko hrrrhrrr.. a tonjede.a chcela som sa opytat ci nema niekto skusenosti s tym vibracnym pasom..pretoze mi bolo povedane ze zevraj to pomaha ...ze jedna osoba to nosila kazdy den 20min a za 2 tyzdne mala 4cm z brucha prec..je to pravda????

bibinka

aj ja mam brucho, teda - vsetko sa mi uklada iba na bruchu. jedine obdobie, kedy som naozaj mala brucho fuc bolo, ked som cvicila body-building. asi za tri mesiace tvrdeho treningu som mala prvykrat v zivote stihly pas. je to vynikajuca cesta k dobrej postave, ale musis mat na to cas a hlavne chut. ja som vydrzala tak cvicit rok, aj ma to dokonca uz zacalo bavit, bolo to ako droga, uz som si na to zvykla. cely ten rok som bola zdrava ako repa, lebo pri cviceni sa ti vytvaraju endorfiny, co su hormony stastia. takze si fit psychicky aj fyzicky. ale potom som cestovala na pol roka do zahranicia a bolo po cviceni. a uz som sa k tomu nevratila. znova som zlenivela. prave rozmyslam, ze je leto a ja si uz zase nemozem dat kratke tricko ani nic vypasovane. takze mi neostava nic ine, iba znova zacat. ten vibracny pas mam doma, to vobec nepomaha. naozaj to bez namahy nejde. never reklame, zije z nej strasne vela podvodnikov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velke brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk