Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akne ako sa stym zmierit nedokazem to

Príspevok v téme: akne ako sa stym zmierit nedokazem to
vitalos

Mam akne a teda myslim ze riadne silne.No aj tak somnou chodi jedneo dievca uz skoro rok.Nedokazem pochopit ako sa moze somnou bozkavat a pozerat sa namna.Ona je uplne normalna ma krasnu plet a je aj pekna a lubim ju.Ja mam kvoli akne hrozne depky dokonca niekedy ked sa mi vyhodi nejaky velky pupak zrusim stretnutie s nou a nejako to skusim zahovorit cez telefon.No aj tak sa stretneme na druhy den a vidi moj hrozny stav pleti a mne je z toho na nic.Chce aj moju fotku no ja jej ju nedokazem dat lebo sa mi kazda hnusi,sa nedokazem na seba pozerat a najradsej by som tu fotku hned roztrhal tak sa radsej ani nefotim.Mavam kvoli tomu dost blbe nalady a ked sa ma spyta ze preco sa tvarim tak smutno alebo ked si piseme na nete a vidi ze mi je blbo tak jej nepoviem ze je to kvoli tym hlupim pupakom ale nieco si vymyslim alebo to zahovorim.Ona sa niekedy kvoli tomu na mna hneva ze jej nechcem povedat co mi je.Myslite ze mozem jej povedat ze mavam depky kvoli tomu ze mam hroznu plet a ze niekedy nedokazem pochopit preco somnov vlastne chodi preco chce moju fotku?Ja sa o takychto veciach nedokazem porozpravat.Viem ze vidi ako vyzeram ale aj tak jej nedokazem povedat ze sa kvoli tomu trapim.Prosim poradte nie ako sa mam zbavit akne lebo to asi budem mat do konca zivota ale zmierit sa s tym ze takto vyzeram.

simon33

Ja som bol na tom podobne, akne od 15-tich rokov, teraz mam 23.Trapil som sa s tym 8 rokov, kym mi kozny nepredpisal Roaccutane a zatial je pokoj.Stale ho beriem, je to revolucny liek a aj keby som mal mat vsetky z popisovanych neziaducich ucinkov, tak by som sa znovu rozhodol ho brat.Ja uz som proste tak nevladal zit.Vo veku kedy si kazdy uziva mladost sa skryvat doma, vyhovarat sa, ze sa mi neda prist tam a tam, odvolavat stretnutia s priatelmi, bat sa pozriet ludom do oci-uz som jednoducho nevladal.To uz nehovorim kolko casu som stravil pred zrkadlom a co som si sposobil svojimi ,,odbornymi zasahmi" (ved to poznate).S fotkami je to presne tak, nechcel som sa fotit, neznasal som to...oznamka na konci strednej som doma spalil aj s fotkami, usli sa len zopar ludom (limitovana edicia).Teraz sa citim byt stastnejsi, mam trochu viac sebavedomia, ale pocit menejcennosti vo mne zostal.A zavidim vam, ze vy mate priatelky a priatelov, pretoze ja som sa k tomu nedostal.Aj ked som videl peknu babu, vzdy mi preblesklo hlavou ,,ta by o teba ani nezakopla, pozri sa na seba ako vyzeras" a bolo po vsetkom.Takze si vazte, ze mate ludi, ktorí nevnimaju len vas vzhlad, ale aj to aki ste.Zelam vela uspechov

cica-mica

ahoj, skus bud nepapat čokoladu, teda tmavu bo aj to može byt príčinou alebo skus jeden vyrobok, predávaju ho v Tescu, volá sa to Aknelot, je to taká voda na plet, bud v oranžovej alebo modrej priesvitnej flaši a stojí to okolo 80 sk, ved za skušku nič nedáš :) a ja som spokojná tak držím palčeky a čo sa týka tej tvojej priatelky, tak máš ozaj štastie že neberie ludí len podla výzoru ale podla srdiečka :) a navyše ak sa s nou porozprávaš čo ta trápi tak aj tebe sa ulaví a nič nie je lepšie než uprimnost vo vztahu ... tak pa a držím palčeky

mjanik

vitalos-vyhľadaj aspoň stredne zdatného akupunkturistu, nech ti prelieči tráviací systém,zle pracuje.Po 3-7 sedeniach môžeš mať pleť čistú a to už čosi znamená!!!!

lizanka

vitalos:dobre viem co to je stranit sa ludi kvoli akne, teraz to svinske ochorenie mam vacsinou v norme a ovela lepsie, ale to je iny pribeh...poznas chorobu motylich kridel?

lea123

ja som brala roacutane a zabralo to, berie sa to takmer rok, ale to bolo jedine co mi po 10 rokoch zabralo na akne

vitalos

roloboda a ako dlho ste uz spolu? My uz skoro rok a aj tak sa stym nedokazem zmierit.Stale aj po tom roku pred kazdym stretnutim mavam depky ze aka vyrazka sa mi zase vyhodila.Aj zajtra sa mame stretnut a na lici mam dost velku vyazku a najradsej by som to stretnutie zrusil.A tvoj priatel vie o tom ze sa takto trapis?

roloboda

kokso vitalos, jak keby si som pocula svoje slova... mam rovnaky problem, akurat ze ja som baba...
a tiez mam super chalana, pekneho, myslim, ze je krajsi ako ja, a tiez mam z toho niekedy poriadne depky... tiez mam dost blbu plet, on to ma v pohode a kvoli tomu som sa spociatku aj branila nasmu vztahu, aj teraz sa mi s nim niekedy nechce ist von, lebo nechcem aby ma videl...
som na tom uplne rovnako ako ty... on mi zas hovoril, ze aby sme sa spolu odfotili, ze nemame spolu ziadnu fotku spolocnu, ale ja sa fotit nechcem lebo mi je zo seba zle!!! nedokazem sa pozriet ani do zrkadla, mam z toho strasne depky, blbe nalady a to pred kazdym stretnutim s nim...
dost ma to stve, ze moju naladu ovplyvnuje to, kolko vyrazok v dany den mam... nebavi ma to...
neviem ako ti pomoct, lebo ja som na tom rovnako, snad len tolko, ze budes vediet, ze existuju aj ini ludia, co maju rovnaky problem a mozme si pokecat :) kludne napis, rada sa s tebou porozpravam, lebo ta uplne chapem, a moj problem pochopi iba niekto, kto zazil to iste, ked to poviem niekomu, kto sa v tom nevyzna, povazuje moj problem za blbost a malickost...
tak kludne napis...:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akne ako sa stym zmierit nedokazem to - Fórum - ZDRAVIE.sk