nemam s kym cvicit!!!!!

janka218.

Caute!
Tak aj ja mam ten problem, ze by som chcela cvicit, ist do fitka ale nemam s kym, a sama sa neviem donutit a hlavne sa bojim resp. som nesmela ist.Kto by siel? BA- Kramare

kamoska

KYBLIK, ozývam sa až dnes...to nie je pre mna :-) ja ani na aerobik nechodim, lebo si neviem zapamatat vsetky tie kroky a mam potom z toho stres ....vies, my hlupe blondiny :-)

svetlana6

caute kocky. ja chodievam do posilky a chodievam sama. najhorsie je prinutit sa, potom si treba kupit permanentku a zotrvat v tom, brat to proste ako sucast dna, clovek si na to naozaj casom zvykne, pride mu to ako samozrejmost, ze ide vten den cvicit. ked som nahodou nemozem ist, normalne mi to potom chyba. chodim sama, doobeda,ked je tam najmenej ludi, a to si zacvicim najlepsie. pretoze mam skusenost, ze ked som tam s nejakou holkou, tak vacsinu casu akurat prekvakame :)) no a ked som sama, tak sa venujem skutocne iba cviceniu :) drzim palce k dosiahnutiu odhodlania

zuzka24

mirka2323,
asi by som skor niekam do posilky,zatial len nieco uplne lahke,lebo som po operacii,ale neskor by som si vedela predstavit aj aerobik,pretoze chcem sportovat!