Chcem pribrať!

Príspevok v téme: Chcem pribrať!
rea825

Ahojte ludia!
Chcela by som sa vas spytat ci my nemozete poradit ako pribrat?
vlastne ja nemám ziadne problemy v prijimani potravy ,jem normalne a pravidelne ,ale som strasne chuda(162cm 44kg) ,vlastne je to asi preto ze aj moja mamina a otec su chudy(tak je to logicke),ale o mne si poniektori myslia ze mam anorexiu alebo bulimiu.a hrozne by som chcela pribrat aspon 3-4kg.poradite???pls

DepQa

ja mam 21r.
173cm
dlhe roky 50kg
neviem pribrat jem vsetko od pizze,burgerov,hranoliek,chipsov,kebab,keksy,cokol ady,zakusky..a nic..a stitnu zlazu mam v poariadku

miruska1312

Mam 159 a vazim len 50,to je dost
dobra vaha,predtym som mala len 46,
ale chcela by som pribrat aspon
o 5 kg.
Stravujem sa 3-krat denne,ja viem,
ze je to malo,ale mne viac nechuti,
ked sa najem,tak mam velky pocit
plnosti,aj z jedneho chleba s cajom
a hladna som az o tri hodiny a predtym som pribrala vdaka tomu,ze som do seba
tlacila vsetko mozne kazde 2 hodiny.
Akurat tento rok uzivam cinsku medici-
nu,ale ta lieci dlhodobejsie.
Okrem toho mam ten problem,ze mi chu-
tia len urcite potraviny.
Prosim vas,ak viete,pomozte mi ...
PS:Dakujem !!!

hanah6699

Baby treba wela jest , ale nie sa prezierat , ja chcem zasa schudnut lebo mám 165cm a 51kg aspon na tych 47kg?taq stací? mám16r

monikaaa

skus si dat predpisat antikoncepciu.od nej sa pribera,ale musis to odhadnut od akej ty priberies:)najlepsie neaku lacnu starsiu a kukaj obsah hormonov,cim viac tim lepsie:)

tri bodky

rea825,mám ten istý problém, akurát, že mám 25 rokov. A dosť ma to trápi. Mám dosť stresové zamestnanie, tak to asi s tým tak trošku súvisí. Meriam 163 cm, vážim 44 kg, ale napr. kým som chodila do školy, vážila som aj 52 kg.

rea825

ahoj c-kíčo,diki za odpoved : )
aj ja mam 15rokov.tak asi pred 3 rokmi som bola na nejakom vysetrení,ale neviem na čo presne - si už nepamätám.diktorka vravela že je vsetko ok , ale aj tak by som chcela trocha pribrať a keby mám niečo so štítnou žlazou tak to má aj nejake iné príznaky???a c-kíčo máš nik na pokeci???