Idealna krasa:)

suns

nelynka - mas pravdu, ano prepac, nechcela som nikoho urazit.. je pravda, ak je baba upravena, je to ok.. zle som sa vyjadrila - myslela som take tie extra prehnane.. tiez sa za takymi obzriem - ze preboha:D a je pravda - poznam babu, ktorej rodicia su extra bohati, ona je inteligentna, ale hrozne sa oblieka a nevie sa upravit.. S tymi peniazmi som to trochu sudila podla seba.. studentka si nemoze dovolit ist kozmeticke kazdy mesiac za 1000,-, kupovat si drahe znackove oblecenie (aj ked par kuskov mam) - tenisky, co sa oplati.. a tak... baby ja som to nemyslela v zlom.. Je pravda, je to o vkuse.. takze prepacte, neurazte sa - a aj ja som chodila do solarka:) aj umele nechty som mala:) to bol pocit:D paa

fraisee

aky je vlastne ideal krasy? vela ludi si o sebe mysli, ze su pekni. no mozno su, ale ako pre koho, lebo kazdemu sa paci nieco ine. proste kazdy ma svoj vlastny ideal.

nelynka

suns, tiez si myslim, ze o peniazoch to nebude...to je pekna blbost vyhovarat sa na peniaze. dnes sa da pekne obliect, kupit kvalitnu kozmetiku a vyzerat aspon trochu k svetu za celkom prijatelnu sumu. len to treba chciet a mozno to mat aj v sebe, zladit sa a upravit, tak aby to nebolo prehnane a zaroven oku lahodiace. a tiez by som si nedovolila hadzat babenky do tych skupin ako ty pises, jednoducho si to potriedila, ale ja by som az taka skepticka nebola...nikdy by som nepovedala, ze ak je baba odfarbena, extra upravena, opalena (aj ked zo solarka) a s umelymi nechtami, jezis ano, tak ta zakonite nevie prat, upravovat a zehlit...nezastavam tieto baby, ale tiez by som ich nehadzala do jedneho kosa...trosku respect

sasenka

suns no to ti verim,prsne ako si napisala kazda zena je krasna svojim sposobom a kazdemu sa paci nieco ine:)no ja napriklad tiez nosim vysoke opatky a chodim aj do solarka lebo s ami to paci ale zase neprehanam to:)obliekam sa podla stylu...uff a troska s amylis co sa tyka tych penazi niekto ma az az penazi a nidky nebude pekny ani stylovy a niekto aj len s troskou ma taky vkus a aintuiciu ze si vyhliadne dobre veci a vie sa pekne zostylyzovat samozrejme ak enhovorime o nejakych miliardaroch co maju svoje vlastne navrharky a stylistky...ale ovsem to by sa kazdemu pacilo:)

lizanka

muhehe suns, za niektorymi takymi barbinami sa obzeram aj ja(a to som dievca)a to preto, ze vyzeraju niektore ako karikatury

[zruseny12]

suns...mozno sa radi obzru za taku...ale doma by ju urcite nechceli,lebo ako si pisala ako by im robili vsetky tie domace prace?a do vytriny by ju asi nechceli...

suns

babenky aj ja sa Vam tiez trosku zamiesam do rozhovoru.. velka pravda co hovorite - baby si nevazia same seba.. ja som bola tiez taka - vadilo mi, ze som nizka, male prsia, zla plet - nemala som z toho samovrazedne myslienky, ale bolo mi dost nanic.. - to bolo este babenky aj ja sa Vam tiez trosku zamiesam do rozhovoru.. velka pravda co hovorite - baby si nevazia same seba.. ja som bola tiez taka - vadilo mi, ze som nizka, male prsia, zla plet - nemala som z toho samovrazedne myslienky, ale bolo mi dost nanic.. - to bolo este velmi davno - puberta :) ale potom prisiel on - som s nim uz 2,5 roka, zacala som inak rozmyslat, mat rada samu seba - pretoze som pochopila, ze pokial nebudem mat rada samu seba, tak ani nikoho druheho.. ja som bola vzdy optimistka, ale citila som sa akasi babenky aj ja sa Vam tiez trosku zamiesam do rozhovoru.. velka pravda co hovorite - baby si nevazia same seba.. ja som bola tiez taka - vadilo mi, ze som nizka, male prsia, zla plet - nemala som z toho samovrazedne myslienky, ale bolo mi dost nanic.. - to bolo este velmi davno - puberta :) ale potom prisiel on - som s nim uz 2,5 roka, zacala som inak rozmyslat, mat rada samu seba - pretoze som pochopila, ze pokial nebudem mat rada samu seba, tak ani nikoho druheho.. ja som bola vzdy optimistka, ale citila som sa akasi menejcenna oproti inym babam. On mi zacal hovorit, aka som krasna, lubi ma taku aka som.. A to mi dodava sebavedomie, a viem, ze nejaka peroxidova blondina zo solarka s natretym ksichtom a umelymi nechtami mi nesiaha ani... dnes mam 20 a som so sebou spokojna.. a ked ze zena spokojna, tak vtedy je stastna (teda aspon ja) Inak milule som si tak vsimla.. Ja neviem cim to je, ale - po ulici chodia rozne baby. Ja tak rada sledujem ludi:) a vsimla som si - ze su baby take uplne obycajne - dlhe vlasy nijako neprilepsovane, neupravene obocie, take obycajne oblecenie - teraz nikoho neurazam - iba sa snazim to nejako pochopit - potom su baby, ktore su trosku namalovane, davaju sebou spokojna.. Ved ked sa usmievas, uceses nalicis trosku a pekne oblecies - nalada pride sama.. Ked sa zena citi upravena a v poriadku, babenky aj ja sa Vam tiez trosku zamiesam do rozhovoru.. velka pravda co hovorite - baby si nevazia same seba.. ja som bola tiez taka - vadilo mi, ze som nizka, male prsia, zla plet - nemala som z toho samovrazedne myslienky, ale bolo mi dost nanic.. - to bolo este velmi davno - puberta :) ale potom prisiel on - som s nim uz 2,5 roka, zacala som inak rozmyslat, mat rada samu seba - pretoze som pochopila, ze pokial nebudem mat rada samu seba, tak ani nikoho druheho.. ja som bola vzdy optimistka, ale citila som sa akasi menejcenna oproti inym babam. On mi zacal hovorit, aka som krasna, lubi ma taku aka som.. A to mi dodava sebavedomie, a viem, ze nejaka peroxidova blondina zo solarka s natretym ksichtom a umelymi nechtami mi nesiaha ani... dnes mam 20 a som so tak vtedy je stastna (teda aspon ja) Inak milule som si tak vsimla.. Ja neviem cim to je, ale - po ulici chodia rozne baby. Ja tak rada sledujem ludi:) a vsimla som si - ze su baby take uplne obycajne - dlhe vlasy nijako neprilepsovane, neupravene obocie, take obycajne oblecenie - teraz nikoho neurazam - iba sa snazim to nejako pochopit - potom su baby, ktore su trosku namalovane, davaju si zalezat na vybere oblecenia, a tak.. A potom su tu tieto - odfarbene vlasy, extra perfektne upravene, upravene obocie, velke leskle pery, vacsinou obtiahnute nohavice/sukna, vystrih, vysoke topanky, kabelka, retiazky, prstene umele nechty.. Za takymito sa chlapi obzeraju najcastejsie.. - som zvedava, ako bude kocka prat, varit a upratovat:) takze v COM SPOCIVA ZENSKA KRASA..??? V PENIAZOCH.... baby - ak mate peniaze - idete ku kozmeticke, za tisice z vas spravi holywoodsku tvaricku (teraz nemyslim plastickou operaciou ) ja neviem, podla mna je to v tom... pretoze kazda zena je zaujimava - ved uz len ked pozeram ZMENAREN - ako sedu mys zmenia na STAR ... ja viem ze to treba mat v sebe - chciet byt stredobodom pozornosti a sebavedomie.. Ale podla mna by mohla byt kazda zena krasna.. ked ma peniaze.. tot moj nazor, prepacte za dlzku:) paa

leesha

..a niekto ma od prirody sebavedomie male :) napriklad ja.ale naucila som sa s tym pracovat a zmenit svoj postoj. mozno raz napisem knihu ako pomoct inym ludom :D ... musim off, ale neskor sa vratim a mozme pokracovat v rozhovore :) zatial ahojte