Idealna krasa:)

leesha

presne :) a VELKY rozdiel je presne v tom,ako co prezivam a ako sa citim. dva priklady : v oboch je zena,50 rokov,vrasky,celulitida,sunky,redsie vlasy.v prvom pripade sa mraci na svet a vkuse nadava.na prvy pohlad nesypaticka babizna. druhy priklad,ta ista zena,ale usmieva sa a je na kazdeho mila.no kazdy musi uznat,ze to uplne inak posobi :) a sice nie je "idealna",je sympaticka :)

sasenka

no vidis...,inak ja ani nechapem preco chce niekto vyzerat jak tii ludia v telke...sak ekd ich vidim v bulvare alebo tak je mi dakedy zle:)

leesha

a ja aj ked som usmievavy clovek,tiez sa nemozem usmievat 24hod denne 7dni v tyzdni,a minule si dve holky mysleli ze na nich zazeram,a boli celkom vyhukane z toho ze preco na nich "zizam"pritom som sa normalne pozerala.a pozerala som sa prave preto,ze mi boli sympaticke :D

sasenka

leesha mas uplnu pravdu aj tak vsetci zostarneme a vsetci budeme mat nejake vrasky nejaku pomarancovu pokozku...,lenze nic za to,ked budeme mat iskru v ociach a dobry pristup k zivotu vitalny a tak

sasenka

lyla to zase nemozes tak brat...,ja som mala opacny problem...,zato ze mam este tkau detsku tvaricku a vyspelu psotavu tak teraz si o mne dakto povie,ze som pekna ale sprosta alebo tak a to len z prveho dojmu..,,pritom ovladam tri jazyky a myslim,ze inteligenciu mam dost vysoku

leesha

mne sa tiez nepacia vyumelkovani :))) ja radsej niekoho kto vyzera normalne. zas aby nedoslo k nedorozumeniam,asi treba dodat ze az aj to staranie sa o seba ma svoju unosnu hranicu :D

lyla

ideál krásy preferujú aj niektorý zamestnávatelia,môžem byť akákolvek "múdra"ale pokiaľ nie som Pamela anderson tak...

leesha

sasi,ked ta ohovaraju tak zavidia :D si nevsimaj..to je asi choroba slovakov,zavidiet susedovi este aj farbu plota

lyla,precitaj si moje prispevky este raz :) tvrdim,ze kazdy sa ma o seba starat,ale byt so sebou spokojny.nehovorim,ze deti maju byt obezne,byt spokojne a napchavat sa dalej. ale mozno by neuskodil normalny zdravy zivotny styl a zaoberanie sa dolezitejsimi vecami,nez to ci mam oci ako barbie a prsia ako ta teta z reklamy na krem proti vraskam,ktory ma moja mama,a mat stihle nohy ako ta modelka na krem proti celulitide..a potom maju deti 15 a vidia ze zeny maju celulitidu,tak nic ine nerobia,len sa sleduju kedy ju aj ony budu mat,tak si pre istotu kupia 100 kremov a ked objavia malu akoze pomarancovu kozu tak je "problem" na svete

sasenka

a kazdy tak dava na prvy dojem to je strasne mne sa naprikald vobec nepacia nejaki vymalkani muzi co vyzeraju jak balony...s bezchybnou pleytou co sa o seba staraju edia v neviem akych autach...a si myslia ze su majstri sveta...,nechapem jak kazdy tka dava na oprvy dojem z pohladu...sak clovek je krasny v tom aky je vo vnutri