FITKO

voda11

Zaplať si vo fitku napr. MaxFit v Dev. Novej Vsi niekoľko hodín u kondičného trénera. Ten ti naplánuje cviky ušité nielen na tvoju nadváhu ale aj vek a zdravotné problémy. A poradí so stravovaním. To zvládneš.

samantha

Ahojte, ja chodim na interval body work na zaciatok Petrzky, do maleho ale super vybaveneho fintess v novostavbe. Je tam super cvictielka, ktora vas burcuje k vykonom, paradna atmoska, a rozne vekove skupiny a postavy :) Ide najma o posilnovanie brucha, zadku a noh

jarka43

Cvičenie na chudnutie musí byť aeróbne a zároveň musí šetriť kĺby. Takže chôdza, stacionárny bicykel a podobné. Tu sú podrobnosti o aeróbnom cvičení:
-odkaz odstránený-

kamoska

Ja by som chcela chodiť s niekým do Golemu v bratislavskom AUPARKU a to 3 krát do týždňa (Po-St-Pi/So)ale ráno na 7.00, nájde sa niekto?

esselte

ja som z petrzalky, tiez nemam s kym chodit cvicit, tiez by som sa pridala, kludne aj na tu zochovu...
v poslednom case som hrozne pribrala z HAK, uz ma z toho poraza :)

biasa

caute baby..ja cvicim zhruba pol roka aktivnejsie.. niekto sa tu pytal co je dobre brat...ja beriem L-carnitine a je to vyborne nakolko chudnes len z podkozneho tuku ale svaly ostavaju:-)som z ruzinova, mal by niekto zaujem chodit so mnou cvicit? bude to vacsia sranda aspon..