Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde to zoženiem?

Príspevok v téme: kde to zoženiem?
axelonka

ahojte, mam jeden problém - chodím veľmi zhrbená, i keď si poviem, že sa už musím začať vystierať, nikdy tak neurobím. tu na zdraví raz v jednej téme niekto odporúčal traky, ktoré telo držia vzpriamene. bola som okukať dve predajne so zdravotnými pomôckami, no ani v jednej nič podobné nemali. skúšala som to pohľadať aj na nete, no žiadny výsledok - nič som nenašla. neviete mi prosím vás poradiť kde konkrétne by som ich našla? kľudne by som si ich aj objednala z netu, tak neviete ani na akej stránke by som ich našla? ak viete, tak ďakujem pekne.

[zruseny12]

axelonka....a aj si sa osobne pytala predavaciek v zdr.potrebach?lebo ja ked nieco zhanam tak sa ich aj spytam a oni niekedy su ochotny to aj objednat,tak skus takto...

axelonka

jablonkaa, nie, nie, nemyslím "pajonček". ja myslím čisto traky, ktoré si nasadíš na chrbát a sťahuje to, takže sa nemôžeš hrbiť. a ďakujem globus, škoda, že až v Košiciach - to je až príliš ďaleko. počula som ale, že sa to dá kúpiť aj bez predpisu lekára, tak sa snažím zaobísť aj bez toho.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kde to zoženiem? - Fórum - ZDRAVIE.sk