Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hyperinzulinizmus

Príspevok v téme: Hyperinzulinizmus
mišo

Zdravím, bol som na dovolenke asi pred rokom, kde boli švédske stoly, no proste kvalitná prejedačka, no a odvtedy mám pocit oveľa horšieho hladu, keď dlhšie nejem, bolí ma hlava, som strašne nervózny, hneď po každom nakričím, roztržitý, celkovo veľmi nepríjemný. Akonáhle sa najem, prestáva to. Bol som s tým už dávnejšie u doktorky, robila mi rôzne testy a zistila, že mám zvýšenú tvorbu inzulínu.... problém je, že nezistila prečo, ani magnetická rezonancia nezistila žiadny nádor, ktorý by ho mohol vo zvýšenej miere vylučovať... tie stavy pri hlade sú na 90 % z tohto dôvodu. Vie niekto, prečo mi ho telo odrazu začalo viac vylučovať? A ako sa to dá zastaviť?... Nie je to nejaká kritická situácia, že by sa s tým nedalo žiť, ale je to dosť nepríjemné, keď sa nemôžem najesť.... Hlavne pre moje okolie...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hyperinzulinizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk