Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

jaja

navy prispevok 19.53 uplne suhlasim!vahu si povysila na zmysel svojho zivota,dala si jej prednost pred kamaratmi,chalanmi,zabavou atd

Navy

To, že má niekto problém s tým, ako vyzeráš, to je jeho problém, nie tvoj. Na to nezabudni. ty sa maj len pekne rada, a vykašli sa na každého debila, ktorý by ti chcel ublížiť.

judinka

ja viem ze je to minulost..ja na to nemyslim...
ja len ze mi ti ludia otvorili oci...som tucna ja to viem,mali pravdu...
ale az velmi som si to zobrala k rsdcu :((

Navy

To neni môj problém, že sa mi nejaký debil posmieval. To je jeho problém. A keď s tým má problém, je to jeho vec, nie moja.

jaja

judinka povedz si,ze kazdy den bude o kusok lepsie a raz bude krasne :) skus sa prechadzat,venci psi v utulku alebo sa zapoj do dobrocinnych akcii,rob cokolvek :)len nesed doma a nebedakaj nad sebou.je to tazke,ale stoji to za to

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

UZ NEVLADZEM ZIT - Fórum - ZDRAVIE.sk