UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

judinka

a este takto..preco som vobec zacala chudnut?
pretoze som bola stale kazdemu na vysmech,bola som stale ponizovana kazdy si zomna robil srandy,obcas si odmna aj kopli...
tak som si povedala STOP!!!

jaja

tak zacni s prechadzkami s priatelmi ci pri posedeni pri neperlivej mineralke.nedistancuj sa od nich to je ta najvacsia chyba uzavriet sa do seba !

judinka

a preco som zacala hladovat?
pretoze chcem schudnut..chcem byt chuda....ja som najprv drzala normalnu dietu..neskor som obmedzila potraviny na skoro ziadne..aaaa...
ale kazdopadne.....CHCEM BYT CHUDA AKO MODELKY V CASOPISOCH

judinka

mama si mysli ze som anorekticka kvoli tomu ze cez tyzden nic nejem a jedlo absolutne odmietam,vidi ze pocitam kalorie vidi ze obzeram kaloricke tabulky jej to vsetko ide na nervy..
no pride vikend a jaa...sa neovladam..a takto to ide dookolA..
a prave preto ze je leto a prazdniny...
ja nemam kam ist..
sla by som vonku s kamosmi, na kupaliska,na chatu,kdekolvek..
ale mam donicene cele telo,poskrabane tak ako??