UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

jaja

nie,zbabelec by si bola keby ostanes v kruhu ppp a nesnazis sa ist dalej...
a co je pricinou toho,ze cez vikend vsetko naberies spat?preco prave vtedy?si sama doma,mas kopu casu alebo ako?

judinka

jaji som zbabelec,keby som bola silna tak nekecam take sprostosti,ale snazim sa ist dalej,no ja uz nevladzem

hmmm
zuvacky zujem v jednom kuse,proti hladu...mne vydrzi balik zuvaciek na jeden cely den..
ja mam vyhladovane telo preto cez sobotu nedelu vsetko naberam spet,kila,vsetko z toho potom vznika sebaposkodzovanie a depresie.

hmmmmm

tak skus zuvacky...ja poznam ten pocit, ale s tym sa da nieco robit.. ... zacni s niekym chodit von, sportovat...odkial si? ... preco furt jes?...ylepsuje ti to naladu? ...

judinka

hmmmm
ale ked ja furt nieco jem stale musim mat nieco v hube-to vyhladovane telo ma furt taha k jedlu,aj mne psychologicka odporucila ist von,alebo robit hocico aby som nemala myslienky na jedlo,ale ja nic z toho nedokazem,ale robim hluposti..a preco?lebo som ZBABELEC