UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

hmmmm

kamos je vzdy naporudzi s jeho velmi inteligentnymi radami.. to nieco svadsi o cloveku, tak si ho netreba moc vsimat

atena

občas sa každý cíti ako slaboch ale každý problém má riešenie, treba nabrať odvahu a pozrieť sa nato aj s inej stránky

hmmmm

judinka, mne psychologicka odporucila urychlene zdrhnut z domu, ked ma chyti zachvat prejedania, treba odist od prisunu jedla...chod sa vtedy niekde prejs, venuj sa inej cinnosti, nieco co ta bavi

judinka

jaja cesta s5 existuje?? tiez som si to myslela..pozor myslela..ja uz neverim..pretoze som jednoducho slaboch ktory nevie co chce a ktory nic NEDOKAZE........
a kolko mam rokov...16

kamos

Rad pomozem, ked mozem. Ale tato situacia je jednoducho neriesitelna. S tym sa jednoducho neda robit vobec nic. Je to beznadejne.