Neustale hadky vo vztahu

Príspevok v téme: Neustale hadky vo vztahu
lilly

Ahojte, uz neviem co mam robit, s priatelom sa posledne 2 mesiace stale hadame, vzdy ked sme spolu..Strasne sa snazim nehadat, ale on neustale vyvolava hadky kvoli blbostiam..Maju nejake problemy doma aj v praci, ja chapem ze je pod stresom, ale tie vecne hadky ma nebavia..Uz neviem co mam robit :(..Poradte, ako sa nehadat (aj ked ten druhy vyryva)..?

lilly

Odlucenie ani jeden z nas nechce..Ani nemyslim ze by pomohla, bo nie sme spolu kazdy den, iba cez vikendy, tak ze si nemame kedy liezt na nervy..

lilly

fifuli, ja si iba domyslam co ho stve, usudzujem to z toho co ho stvalo kedysi, lebo maju tie iste problemy co kedysi (rok dozadu), a vtedyn sme sa hrozne hadali..

lilly

Ja nemozem odstranit jeho stres..A on sa o tom co jeho stresuje nechce ani rozpravat..takze ja si mozem len tak tipnut co stresuje jeho..alebo sa to mozem domysliet podla toho co mi v slabej chvilke povie..

fifufi

ok ok mne je to jedno ci tu ci tam ..:) No myslim si ze ak vydrzis tento tlak co mas z jeho strany tak ti neskor bude vdacny ze si ho pochopila a ze si sa mu snazila pomoct. A vies priamo o jeho problemoch ci vies iba ze ma nejake problemy ale nevies ake hmm?

gater

Nechapem.. Ked sa mate radi a nechcete sa hadat lebo vas to potom stve preco sa hadate? Ja ked si robim obed tak na horucu platnu ruku nechcem polozit a tak ju tam ani nekladiem... Pises stres zapricinuje,ze sa hadate. Tak odstrante stres.Lebo ten skodi vztahu ale aj zdraviu. j

lilly

fifufi, mas pravdu su to hadky z blbosti..ale podla mna ma vplyv na to aj jeho situacia doma a v praci..Povedala som mu ze mi ublizuje ked vyryva a tiez som mu povedala ze ma nebavi ze stale vyvolava hadky, a on sa este viac nastval ze ho obvinujem.. Viem ze mi nechce ublizovat, lenze co z toho ked sa stale hadame..Vzdy si povieme ze to bolo naposledy, a o pol hodinu sa vadime zase..Viem ze sa tiez trapi ze sa stale hadame, akurat minule sme sa o tom (v slabej chvilke)bavili..Ja mam 24, on 26 a sme spolu 4 aj stvrt roka..Velmi rada si s tebu popisem..Mozme aj priamo tu?Bo sa mi nechce stale hore dole behat na mailik..

lilly

ja sa nehnevam som vdacna za kazdu radu..A aj za to ze sa mozem "vypisat".. Nepreskocilo mu, len jednoducho sa ventiluje..kvoli svojmu stresu co ma..:(..Mame sa velmi radi, oboch nas stve ze sa hadavame..len aj tak sa stale hadame..

fifufi

ahoj lilly takze hadky patria ku vztahu to istotne vies ale ked to takto dlhsie trva tak by sa to zislo riesit. Takze hadky ako citam nevznikaju z jeho rodinnych problemov a nervozity ale zo sprostosti kazdodeneho zivota. Mali by ste si stanovit bud pravidla alebo sa porozpravat o tom ze kazdy z vas by sa mal kontrolovat lebo problem ma vzdy dve strany i ked jeden moze mat vacsu vinu a druhy mensu. Takze by si mu mala narovinu povedat ze ti to vadi ze to teba vyriva - i ked on to tak isto nebere a mozno ti nechce ublizovat ak ta lubi takze, mu povedz ze nevies preco to robi a ze nemas chut dalej trpiet koli hadkam vies hadky tipu akesi tu pisala su hadky o nicom spytaj sa ho raz po hadke ci vie vlastne o com ste sa hadali . Vies ak sa nenaucite rozmune riesit hadky maleho tipu... tak vo velkej hadke to bude velky vyyybuch.. a nemusi to dopadnut najlepsie ak smiem vediet kolko ste spolu kolko mate rokov. ? No neviem ci som ti aspon trosku pomohla. No ak chces napis na nik vyspevujem@azet.sk a mozeme popisat.