črty tváre

črt

VAČKY POD OČAMI - asi 1 cm pod spodným očným viečkom často signalizujú trvalé obličkové problémy. Ak sú tesne pod viečkom, môže ísť o ochorenie nadobličiek. Veľké a zreteľné vačky 1,5 - 2 cm pod viečkom, smerujúce až k lícnej kosti, časti znamenajú ochorenie močového mechúra.....čo je dobre na obličky?

[zruseny12]

vecernica,vies to sa neda aby sa clovek nepozoroval,ked zrazu pozeras do zrkadla a meni sa to tvar,to poznam aj ja...tiez sa mi menila jeden cas tvar...a hned som aj hovorila,nieco sa so mnou deje,lebo to nie som ja v zrkadle...a mala som pravdu...takze chapem aj CRTA....zdravi clovek tazko pochopi choreho...

[zruseny12]

dana3...este som to nepocula,aby ked sa clovek naje vecer,vstaval rano s opuchnutymi ocami...hoci,asi zalezi ake ma zdravie...ja som sa niekedy tesne pred spanim najedla a nikdy som opuchnute oci nemala...teraz niekedy ani nejem a mam ich opuchnute...asi nieco cloveku chyba..ci je ci neje...

dana3

Vypukle oci mozu znamenat problemy so stitnou zlazou....sfarbenie koze s pecenou...no ale ked mas krvne testy v pohode,tak neviem co sa strachujes...skus nejest pred spanim,to sposobuje opuchnute oci ...

[zruseny12]

no ked ti opucha pod ocami...tak to budu oblicky...a vypukle oci...to je tiez nejaky znak nejakej choroby...ale nenapisem akej...to neviem...