Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia lyndinette

aduliena

Leerka, ďakujem ti za odpoveď. Ja beriem HAK prvýkrát, takže telo si asi zvyká....len dúfam, že to skoro prestane. Nie je to nič moc, to stále špinenie...A výkyvy nálad u seba som si všimla aj ja, som akosi viac citlivá ako predtým. A všimla som si, že mi akosi viac chutí aj jesť, tak na to si budem musieť dať veľký pozor.

leerka

adulienka, spinenei je pri uzivani hak normalne , ale malo nby do troch mesiacov prestat, a ak nie, tak navstiv lekara nech ti zmeni antikoncepciu....a si chranena aj pocas sedemdnovej pauzy, kedy tabletky neberies... ja osobne som brala lyndinette 30, ale nebola som s nou spokojna, strasne ma z nej bolela hlava a mavala som vykyvy nalad velke

aduliena

Ahojte, beriem HAK Lyndinette 20, zajtra končím prvý blister. Ale asi 4 dni mám špinenie. Je to normálne? Mám navštíviť gynekológa alebo ešte počkať? Teraz budem mať sedemdňovú pauzu, aj počas nej som chránená? Môžem mať bez obáv pohl.styk? Ďakujem za rady.

mirka 23

Ja som to mala, bola som spokojná, nepribrala som. Naopak, po vysadení HAK som pribrala. (Vraj je nízkohormonálna, ale nie som si istá)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia lyndinette - Fórum - ZDRAVIE.sk