Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem poradat ,,dakujem

Príspevok v téme: potrebujem poradat ,,dakujem
akinommm

mam taky problem,,mam priatela uz 4 roky,,bolo mi s nim super ale pred par dnami som spoznala jedneho muza ktory je od domna odost starsi ale neskutocne ma niecim pritahuje,,neviem co mam robit..v poslednych dnoch myslim viac na toho druheho ako ma toho ako vzdy,,poradte mi prosim ako sa mam s tym vyrovnat ,, dakujem

agina

akinommm to si teda ani len nechcem predstavit, ake "hlboke" city prechovavas k svojmu teraj siemu priatelovi, ked ta rozhadze jeden nadudrany kohut......

[zruseny12]

presne ako RADA pise....niet, co k tomu dodat....len si pokazit vztah,ktory mas...ked si sa s priatelom mala supre,tak co hladas u toho druheho?to moc nechapem...lebo ked je clovek spokojny tak sa moze pred nim prechadzat neviem aky SUPERMAN odola mu...

rada

Zostan s priatelom. Je to chvilkovy osial. Nebudes stastna s chlapom, ktory je mozno uz zenaty a tak. Starsi chlapi hladaju mlade masko len pre sex, aby sa citili mladsimi, ale malokedy je to laska. Aby si to neskor neolutovala. Chvilu potrva, kym prestanes na to mysliet, ale nepokaz si to, co si si vo vztahu za 4 roky vybudovala...

sasenka

akinomm urcite ostan s priatelom...toto moze byt len chvilkove pobluznenie pockaj tak dva tyzdne a ak ta to prejde uvidis,potom az zacne nad tym uvazova,ver mi z vlastnych skusenosti

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potrebujem poradat ,,dakujem - Fórum - ZDRAVIE.sk