odpadnutie z tepla-pomoc

Príspevok v téme: odpadnutie z tepla-pomoc
dada

ahoj, chcela by som radu... pred nedavnom sa mi stalo, ze som pocas vystupenia odpadla...v miestnosti bolo dost teplo, dusno a vydychany vzduch, zachranku mi nevolali, hned som sa prebrala, ale bola som cela rozpalena a neskor som dostala triasku,,,treba ist k lekarovi i ked si myslim, ze to nie je az take vazne a bolo to z tych horucav?

agina

Alebo nosit mineralnu vodu v spreji, ovlazovat si tvar a zapästia ruk, to velmi pomaha.Hlavne chodt s flasou vody vsade.Vonku treba vyhladavat tieniste miesta a nosit aspon klobuk na hlave.V miestnostiach, kde nie je klimatizacia, treba spravit aspon prievan.Inak aj letne ovocie vie dobre osviezit...maliny, ceresne, melon...

RNG

najvacsia strata potenim je NaCl a KCl. ostatne podstatne menej.
To je z rozboru potu. Takze tieto treba nahradit najprv. No a samozrejme voda!

654

no neviem to magnezium v horucave bvy som ti neodporucala magnezium som pila aj ja a polozilo ma to ak mas nizsi tlak nepi ho vobec ani vodu zbija talk a to ti tiez moze uskodit

Ivka 1

Dada kúp si šumivé magnézium alebo môžeš piť minerálnu vodu Magnésium. To odpadnutie je spôsobené nedostatočným prísunom tekutín a zvýšenou stratou minerálnych látok z tela počas potenia alebo stresom,rozčúlením prípadne nejakým iným nervovým vypätím.
Minerálne látky je potrebné doplniť,hlavne horčík,ktorého úbytok môže byť spôsobený ako potením tak aj stresom atď. Počas stresu
dochádza v tele k úbytku celodennej dávky horčíka a čo je veľmi zaujimavé,že
zle sa cítiš až na druhý deň. Vtedy môžeš mať pocit na odpadnutie,žaludočné
ťažkosti,triašku a trpnutie ruk.Zvýšeným
prísunom minerálnych látok sa stav upraví.

RNG

Prilisne potenie vyvolava miestne nedostatky mineralov. Telo ked nedostane to, co potrebuje prechadza do stavu rezervy=vypne.
Vtedy potrebujes slabu sladkoslanu vodu, napr Gatorade alebo si ju urob sama