kam na školu?

iva20

chod na tu skolu, co mas blizsie, kazdodenne cestovanie do ineho mesta ta bude ubijat, zabijes tym zbytocne cas, ktory by sa dal vyuzit uplne inak :) ..

barbinka

iva20: ona to študuje v piešťanoch a tam to má určite akreditáciu. teraz urobila bakalára. neviem ako to je v BA.

renela

Luciferka mna si neurazila, studium nebolo tazke, aj ked neviem porovnat lebo mam iba jednu vysku. Neznamena to vsak ze som prechadzala z jedneho rocnika do druheho len tak bez snahy, mihnutym oka. Na skusky som sa ucila a drela som ked som chcela mat dobre ohodnotenie. Na statnice som sa ucila mesiac v kuse a aj diplomovka dala zabrat.

luciferka

Ahoj studentka, ja na tvojom mieste by som si zvolila osetrovatelstvo, podla mna budes mat vacsie uplatnenie, mne ten odor socialna praca pripada tak, ze to je len skola na to , aby mal clovek nejaku vysku, dufam ze nikoho neurazim, ale mam kamosku co to studuje a prechadza ani nevie ako, totalne bez ucenia.... a mam pocit ze socialnu pracu studuje dost vela ludi momentalne...

iva20

studovat to moze, sak aj moja byvala spoluziacka to studuje, ale tento rok v ba vraj neziskali akreditaciu.. ja som to potom az tak dopodrobna nestudovala, ale mala som to od jednej lekarky, co prednasa na lekarskej fakulte, tak som tomu celkom verila

študentka

ja mam vela vizii:DD len neviem ci ich budem mat aj o par rokov, menia sa mi z dna na den obcas.ale dik ze si mila. no skoda ze si nemala , ale ved nevadi aspon studujes co ta bavi a mohla by si co ja viem popri tom nieco s jazykmi, urobit si statnicu(ak este nemas ,aby som ta neurazila) ,nemusi to byt vyska ,sa to zide si myslim,budes mat lepsie sance na zamestnanie