Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kam na školu?

renela

studentka, bolo to pred osmimi rokmi, statnice som mala pred tromi rokmi(uspesne) a pracu uz mam tiez ale dik :-))

renela

iva20 s tym salonom krasy dufam ze to nebol pokus o vysmech. Tato praca ma neskutocne bavi aj ked je neadekvatna k mojmu vzdelaniu, no manazujem tu ludi, motivujem ich, snazim sa byt jedna z najlepsich, jednoducho ma to bavi. Koniec koncov aj toto je praca s ludmi a svoje poznatky zo skoly mozem aplikovat aj v tejto .praxi

študentka

ja mam vela vizii:DD len neviem ci ich budem mat aj o par rokov, menia sa mi z dna na den obcas.ale dik ze si mila. no skoda ze si nemala , ale ved nevadi aspon studujes co ta bavi a mohla by si co ja viem popri tom nieco s jazykmi, urobit si statnicu(ak este nemas ,aby som ta neurazila) ,nemusi to byt vyska ,sa to zide si myslim,budes mat lepsie sance na zamestnanie

iva20

jj, cistu biolu, kamoske odkaz, ze sa urcite nudit nebude :P
vyber si to osetrovatelstvo, mas s tym lepsie uplatnenie, pokial si tiez nechces otvarat salon krasy :) ..ale je bezne, ze clovek nieco vystuduje a nakoniec sa zamestna v uplne inom odbore, kde ani nepotrebuje skolu ktoru studoval

renela

Studentka, poradila som ti to na zaklade toho ze mas rada biolu a pravo, naopak ja pravo neznasam. A s uplatnenim je to tak, ze kazdy sme ini, ja som umelecky orientovana, tym nehovorim ze nemam soc. citenie, to nie, len jednoducho nemam rada prace takeho druhu ze vyvalovat sunky v kancelarii ale mam potrebu tvorit a vymyslat nove veci :-)

študentka

a preco si mi to teda poradila ked je tam tazke uplatnenie:/ ?ale dik tym si mi pomohla,aspon vidim ze by som nemala zamestnanie ,.ja som si to vybrala pre to ze som maturovala z nosky atak aby som to mala za jedno prijimacky a skusky, okrem toho ma noska celkom bavi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kam na školu? - Fórum - ZDRAVIE.sk