Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AHOJ RNG :)))) chcem sa ta nieco opytat :)

Príspevok v téme: AHOJ RNG :)))) chcem sa ta nieco opytat :)
redsun

ahoj RNG dufam ze ta neotravujem dalsou blbosout no chcel byt som ta poprosit ci nahodou nevies poradit lebo mamke sa na rakach na na jej palcoch robia take ako bradivice alebo nieco take ako kurie oko bola s tym u kazjne ale nezaberalo ani dusik a anie tie pripravky s ktorimy si to mala potierat ..... ak by si mi vedal poradit co ma stym robit budem len rad dakujem ti pekny den prajem

[zruseny12]

presne,lebo je to vyrus... a nachadza sa v celom tele...v krvi...ano asi sa tak vola...je to taka rastlina zo zltymi kvetmi...

RNG

ta rastlinka sa vola lastovicnik. Je dost ucinna.
Inac aj ked virusy vyvolavajuce bradavice su znacne miestne, neznamena, ze sa nachadzaju len v bradaviciach. Preto samotne vypalenie bradavic ich casto neodstrani. Treba teda zvysit celkovu viralnu imunitu tela.

[zruseny12]

Ja som mala tiez takychto bradavic ci ako sa to vola plno,a hanbila som sa za to,lebo nikdy som to nemala a kamoska mi poradila jednu kyticku a ta rastie vsade...ma take zlte mlieko...len neviem ako sa vola a zlte kyticky....natierala som si to tym a vsetko mi zmizlo...a to ani vsetko som si nenatrela...zrejme sa to mlieko dostalo aj do krvi a znicilo ten vyrus....tiez som si kupovala drahe vodicky v lekarni a nic nepomohlo-TO MLIEKO ANO...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AHOJ RNG :)))) chcem sa ta nieco opytat :) - Fórum - ZDRAVIE.sk