chaa chudnutie a vola?

Príspevok v téme: chaa chudnutie a vola?
ja a nik iny

Ahojte vsetci tu davaju recepty ako schudnut ( aj ked nie vźdy rozumne), no ako dosiahnut ked sa rozhodnem ze idem riadne chudnut, ako mozem mat oco najpevnejsu volu? Mam si spravit plany ktore by som nemala pokazit aby som dosiahla schudnutie, alebo ako mam prekonat pocity ktore ma donucuju stale papat sladke,? :(

ja a nik iny

No, ja nic kaakove cokoladove nesmiem, lebo vyrazky:D aj ked si dam uplône minimum, nevadi no:) A co sa tyka dalsich sladkosti..:(:(::( .... ja nech zjem cokolvek, stale priberiem, aj z ovocia aj zo vsetkeho ach jaj:(:(:( Neviem ako najvhdonejsie to rozlozit, papam kazde 2 az 3 hodky po malych kuskoch:( ovocie sa snazim len doobeda aleeee najradsej y som uz poobede ani nejedela lebo co zjem poobede z t oho som velka jak hovado:(

rockerka

ak máš chuť na sladké nemusíš si to odoprieť ale dať si niečo zdravé a sladké zároveň, napríklad: celozrnný rožok ktorý si potrieš medom, alebo fit tyčinka, alebo sladké ovocie, alebo ovocný jogurt alebo si daj na raňajky krupicovú kašu a posyp si ju kakaom. nič tažké......:-)

[zruseny12]

tiez mam rada sladke,a prednedavnom som bola u liecitela a ten mi povedal,ze mam trochu narusenu pecen koli sladkostiam...a povedal mi toto:PIJ VELA VODY,A TYM PRESTANES MAT CHUT NA SLADKE....tak som zacala pit kazdu hodinu 2,5dcl vody,ale aj tak obcas mam chyt na sledke...tak neviem...skus to aj ty...PIJ KAZDU HODINU 2,5DCL VODY A PRAVIDELNE SA STRAVUJ...A UVIDIS...

lizanka

no, ja som take veci prestala papat kvoli akne, je to neskutocne silna motivacia, vobec nejem sladkosti, ak mas aj ty problemy s pletou, skus to