Neviem co mi je, poradte mi prosim :((

Príspevok v téme: Neviem co mi je, poradte mi prosim :((
anicka

Zdravim, v poslednych mesiacoch ma trapi moj zdravotny stav. Neviem o tom,ze by ma trapila nejaka konkretna choroba, ale pozorujem na sebe zvlastne veci a dost ma to desi.Mam 19 rokov. Uz asi tri mesiace mi strasne vypadavaju vlasy, priam cele chumace,a to si ich uz ani nefarbim a pouzivam setrne sampony a aj balzamy. Mam strasne tenku kozu,presvitaju mi snad vsetky zily a strasne lahko sa mi robia modriny. Skoro neustale ma boli hlava a som unavena. Mam zle nalady, coraz menej chodim do spolocnosti a vobec mi to ani nechyba. Neda sa mi na nic sustredit,neviem si zorganizovat cas. Mam velke problemy so zaspavanim aj samotnym spankom,mavam nocne mory. Pred par mesiacmi som mala lahsi otras mozgu no neviem ci to s tym nejak suvisi. V poslednej dobe,najma posledny mesiac sa stravujem zdravo,sama zelenina,ovocie,chude maso, vlaknina, snazim sa vypit 2litre denne.Schudla som za 2tyzdne 4kila, snazim sa sportovat. Najviac ma trapia tie vlasy a bolesti hlavy a spanok. Poradte mi prosim niekto,co by to mohlo znamenat, dakujem velmi pekne!

.......

No patrilo by sa ist k doktorovi. Moze to byt cokolvek..Ale chod, nech ti vyluci tie najhorsie moznosti. Moze to byt leukemia, chodokrvnost, priznaky anorexie.Neviem, ale aj to je mozne. A mozno to nieje nic take hrozne a fakt ti chybaju dake vitaminy.. Ale chod k doktorovi..A daj vediet .

[zruseny12]

anicka,neviem ale napisem svoj nazor:
presvitna koza-mozes mat malo zeleza....
vypadavanie vlasov-chybaju nejake vit.miner.
celkovo asi si musela stratit vit.a miner.
ja by so na tvojom mieste urcite skocila k lekarovi,lebo tu ti poradime len jednu vec brat doplnky...podobne problemi som mala aj ja,len mne nevypadali chumace vlasou,ale tiez vypadavali a nemala som otras mozgu...tiez sa mi robie modriny...citala som,ze ked chyba VAPNIK-tak je mensia zrazanlivost krvi a vitamin-K je dolezity na zrazanlivost krvi/obsahuje to kapusta,brokolica/
...QANTUM/ktory kupis v lekarni je doplnok kde obsahuje vit.K...a aj vit.sk.B
bolo by dobre aj B-komplex na zaciatok FORTE...
ALE URCITE SKOC CIM SKOR K LEKARKE....

xyz

Anička, vypadavanie vlasov moze byt znakom roznych veci, nie je to samotny problem, no naznacuje iny problem, tvoj celkovy stav mi pripomina depresiu... ale v kazdom pripade by som sla za lekarom na prevent. prehliadku, nech ti vysetri krv, atd... aby si vylucila nejake vaznejsie ochorenia (mam na mysli tie modriny). drzim ti palce a nepodcenuj to

evellina

Anicka,ja si myslim,ze urcite potrebujes lekarske vysetrenie.Ja som mala problem s vypadavanim vlasov tiez a kozna lekarka mi pomohla.Ja som mala hormonalny problem,mala som viacej muzskych hormonov ako zenskych a vlasy mi hrozne padali.Najprv som brala len same vitaminy a vseliake vodicky a sampony co mi lekarka poradila a asi tak po roku mi nasadila antikoncepcne tabletky DIANE 35 a vsetko do jedneho mesiaca sa zlepsilo.Chod urcite k lekarovi,teraz su zase lepsie pripravky v lekarnach ako ked som ja mala problem s vlasmi pred 7 rokmi,urcite by som necakala tu na odpoved,ale konala by som.A to vsetko ostatne co popisujes,no je toho dost mozno si aj trocha uz namyslas,vies ked mame obavy tak malujeme certa na stenu.Neboj nebude to nic take hrozne,urcite sa potrebujes zasobit vitaminmi a ked ti este mozem poradit,tak vitaminy na vlasy potrebujes brat dlhodobo,min.3 mesiace aby si spozorovala nejaku zmenu a nadalej ich treba uzivat este nejaku tu dobu aj po odzneni choroby.Tak drzim ti prsty...hlavne chod k lekarovi..a prajem ti do buducna hlavne zdravie a nadhernu hrivu...ahoj

aduliena

Anička, možno ti chýbajú nejaké vitamíny a minerály v tele. Asi by bolo najlepšie zájsť k lekárovi a nechať sa vyšetriť, dať si spraviť rozbor krvi. A na tvojom mieste by som to nepodceňovala, keďže si prekonala otras mozgu, môže to mať súvis aj s tým.