blond HENNA

mirka 23

No na ryšavo to chytí keď používate aj klasickú farbu. Ja Hennu používam každý mesiac (striedam aj zábal aj farbu ale častejšie zábal). Vlasy som mala zničené a riedke, teraz mám husté a zdravé vlasy. Ja som za Hennu.

zuzak

caute...ja si farbim vlasy uz asi 7 rokov, teraz na blond, resp. blond melirom a asi pred dvomi tyzdnami som narazila na tu spominanu blond henu. Vyskusala som ju, lebo ma aj perfektne vyzivovacie ucinky...treba ju pouzit ale min. mesiac po poslednom farbeni. Dost tazko sa nanasala a vymyvala este horsie. Jak zaschnute blato:D Vysedok co sa farby tyka ziadny, mozno trosku ozivilo farbu, dodala lesk, mam ich teraz take hladsie....ale sak nijaky zazrak. Lepsia je asi ta maska, lebo ta blond farba nema velky ucinok. Skor tie cervene odtiene budu mat vyrazne ucinky. Tot vse...:)

kamoska

hena sa nesmie pouzivat na vlasy farbene farbou na základe peroxidu alebo amoniaku. Ja som si odfarbovala vlasy na blond a potom som si n ato dala bezfarebnu henu a hlavu som mala ako pomaranc....nie hrbolatu ale oranzovu :-) takze BABY BACHA

ewka

super tak to si kupim .....a ja som vzdy mavala blond vlasy ale teraz mi dost stmavli a su plave a niektore pramienky na koncoch mam pekne blond ale chcela by som ich cele take myslis ze by som si mohla dat tu blond hennu lebo ja som na vlasoch este farbu nemala taknewiem ci by mi to nechitilo do rysava alebo niako inak :( ale strasne by som chcela blond lebo mam kucerave vlasy a bolo by to pekne