co je lepsie??

Príspevok v téme: co je lepsie??
kiwemai

ahojte ludkovia, premyslam nad jednou vecou a neviem co je lepsie a co horsie...neviem ako sa rozhodnut...vlastne, uz som sa aj rozhodla, ale...ved si precitajte: uz vyse roka chodim vonku stale s priatelom, bez kamaratok...a dnes som sa rozhodla vyrazit si s nimi na disco...2dni po sebe ist na celu noc von je pre mna privela, tak aby som bola aj s nim cez ten vikend, tak sme naplanovali tak, ze pojdeme ja s kamoskami a on pride neskor za nami...s nimi som vonku malo, vlastne uz ani nepamatam, kedy sme niekde spolu boli...ale ked ony na disce furd s nejakym flirtuju a co ak tam ostanem sama??toho sa bojim...ze ony sa budu celu noc s niekym na parkete zabavat a ja si tam ostanem sama...mozno sa mylim, ale v podstate je to na 50% pravdepodobne...a on uz ani nechce ist, ze vraj sa mam aspon raz zabavit len s kamoskami...co ja viem?ked my sme spolu len raz do tyzdna...a neuvidime sa az do buduceho vikendu, ked pojdem s kamaratkami...uz som sa s nimi aj dohodla, ked on nechce vobec ist...ma pravdu, ze potrebujem byt aj s kamaratkami, ale s nim sa viac zabavim...ako by ste to riesili vy?

sjella

myslim, ze tvoj frajer ma pravdu..zabavat sa mas aj s kamoskami, nielen snim..ak ta to na discko nebavi, najdi nieco ine co bz ste mohli spolu robit... a ked sa na diske na niekoho pozries, na tom nic nie je, je to OK. tak sa tam skus zabavit s nimi..

kiwemai

mam uprednostnit z casu na cas kamaratky alebo mam xodit vzdy von s priatelom ako som robila doteraz?s nimi by som mohla byt aj cez den, ale nejak to nenapadne ani jednu z nas...a s nim mi je vzdy tak super...viem, ze musim byt aj s kamoskami, ale ked ich vidim cez tyzden kazdy den...nie dlho, ale vidim...a jeho vidim len raz do tyzdna, obcas 2x, ale to je len zriedkakedy...