Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farbenie vlasov- prosiiiiiiim pomoc!

Príspevok v téme: farbenie vlasov- prosiiiiiiim pomoc!
xyz

ahojte:) moja prirodzena farba vlasov je tmavo hneda a asi rok som si ich melirovala ma blond. teraz sa uz asi pol roka postupne snazim stmavovat, zacala som hnedym melirom, az som presla k farbe hnedej az cokoladovej, no stale ked mi na vlasy svieti svetlo, lesknu sa do cervena a to sa mi vooooooooooobec nepaci!!! co mam robit? neviete mi niekto poradiť? ako sa mam toho oranzovo cerveneho odlesku zbavit????

didadida

Farbenie vlasov.
SOCOLOR.beauty je permanentná farba s novým Cero-Oil ošetrujúcim komplexom,ktorý dodáva nonstop starostlivosť a vydrží až 20 umytí šampónom.Uzdravuje vlasy,vyrovnána pórozost a uhladzuje.Vyživuje,posylňuje vlasové vlákno zvnútra a dodáva lesk.
Objednávky na č: 0902 071 973

[zruseny12]

chod radsej k odbornicke...nechapem ako sa mozu lesknut do cervena,ked si vobec nepouzivala farbu do cervena....len hnedu a cokoladovu.../tazko radit,v takych veciach,taketo veci je potrebne vidiet...a tak sa da poradit../

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farbenie vlasov- prosiiiiiiim pomoc! - Fórum - ZDRAVIE.sk