Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tabletka po...

kikina

Sunnysweetie, diky, si ma trosicku ukludnila, ale aj tak si dnes bezim kupit test... :-) Ja si tiez myslim, ze tie hormony su potvory, zvlast ked som nikdy ziadnu hormonalnu antikoncepciu nnebrala...A potom, ked si menzes dostala, uz si ho mala dalsie razy pravidelne?

kikina

jasne, ze sa objednam, este pred tym si kupim test, ale aj tak ma to zaujima, lebo nepredpokladam, ze by som mohla byt tehotna, mala som styk az 18-ty den cyklu, ale zlyhala antikoncepcia, tak som si pre istotu zobrala tbl...a teraz neviem, ci mi to tak strasne naburalo cyklus ci co... :-( Kazdopadne dik za odpoved...

sunnysweetie

ja som po tabletke PO nedostala kramy..
a nebola som tehotna..
neboj sa..
nono ti to totalne rozhadzalo system :(
ma to v sebe hormony,ktore ti odlupili-mozno oplodnene-vajicko a teraz si mozu meskat kramy aj dlhooo :(

asdfjklô

fu, to neviem, ja som dostala kramy v ocakavanom termine. ale ak si citala pribalovy letacik, tak sa tam odporuca navstivit gynekologa do 3 tyzdnov... takze sa pekne radsej objednaj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tabletka po... - Fórum - ZDRAVIE.sk