Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

teror v kuchyni

sedmikraska

ja mocho capem po rukach, ked mi vyziera nakrajane ingrediencie- klodasku, parky... :D a potom sa este stazuje, ze som tam toho dala malo :D

sisina

ha, ha: fakt vtipne...u nas je to naopak, mna manzel, ked varim bije(cape) po zadku, preto mu kychynu rada prenechavam, no ta spust potom...

[zruseny12]

jupol....sak ste mali upiect aj toho pavuka a hotovo:0)))).... a ako radi fraisee...
inak aj moj druh vari a ja sa na nom tolko nasmejem...ja sa na nom zabavam...:0))))...
a od PC ta nevyhana?

jupol

Priatelka, v spolocnej domacnosti...dnes som varil masko a ona sa motala v kuchyni, len dirigovala..nahodou zbadala maleho pavuka, zacala jacat , ze zabi ho, rychloooo. pokusal som sa ho hned zabit, ale nahodou mi spadol do mäsa..to ste mali pocut :-((( ...a na utierke si zatial nerobi uzle, ale je to riada rebeka, ma az taky pohlad ze sa jej bojim...ale stale ju lubim, aj ked ma bije.....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

teror v kuchyni - Fórum - ZDRAVIE.sk