Prve zmeny a pocity ak sme "v tom"

Príspevok v téme: Prve zmeny a pocity ak sme "v tom"
kaja25

Ahojte zeny, trosku sme s priatelom zariskovali, chvilu bol pred erekciou bez ochrany vo mne a uplne suchy urcite nebol. Ako som to tu tak citala, riziko je, ale skor je vylucene, ze by sme mohli byt rodicmi, aj ked je pravda, ze som bola zrovna asi v ovulacii. Menstrucia je este daleko a s testom chcem este pockat a tak sa chcem spytat, ak by to teda zial vyslo ako sa to prejavi uplne prve dni. Kamaratka mi vravela, ze to hned vedela, ale ja necitim ze by som bola tehotna, len ma posl. dva dni ( teraz je 6 dni po tej noci) bolia v pravo vajecniky a picha ma v boku ked mam plny mechur- inac nic, ale tie vajecnikove krce tusim obcas mavam po- hl. v ovulacnom obdobi- ak si dobre spominam, lebo teraz uz mam so vsetkych pocitov chaoz, hl. ked dietatko este nechcem...Tak mi prosim poradte a napiste vase pocity- hl. tie prve tyzdne, lebo na vracanie a menstrucaiu sa ak som po mojej mame spoliehat nemozem, dik.

dadka

ahojte...aj ja mam takyto problemik...s priatelom sme sa milovali ale skusili sme anal,no on ho ledva vytiahol zo mna a celu ma "obstriekal" tam dole.myslite si ze je tu moznost otehotnenia???je mozne ze by spermie presli az do maternice????prosim poradte som zufala lebo dieta este nechcem a kramy mam dostat presne o 2 tyzdne,kazda rada potesi

lybba

Inak k tym pocitom som zabudla napisat. Tiez sa obavam, ze to asi nepoznas v prve dni tehotenstva. Az po par tyzdnoch, to jest po zmeskanej menstruacii. Ale obcas sa moze objavit aj menstruacia , aj ked si tehotna. Vlastne je to len spinenie, a nemalo by byt v takej intenzite ako naozajstna menstruacia. Po case mozes mat zmeny nalad, tlak v prsiach, rozne chute. To co si mala rada , ti nebude zrazu chutit a naopak. Ale u kazdeho je to individualne, mozes mat aj ine a naopak nemusis mat niektore vobec. Je vela stranok na nete , kde sa mozes podozvedat taketo veci. Treba troska pohladat. Kazdopadne drzim palce, nej je vysledok akykolvek.

lybba

Inak k tym pocitom som zabudla napisat. Tiez sa obavam, ze to asi nepoznas v prve dni tehotenstva. Az po par tyzdnoch, to jest po zmeskanej menstruacii. Ale obcas sa moze objavit aj menstruacia , aj ked si tehotna. Vlastne je to len spinenie, a nemalo by byt v takej intenzite ako naozajstna menstruacia. Po case mozes mat zmeny nalad, tlak v prsiach, rozne chute. To co si mala rada , ti nebude zrazu chutit a naopak. Ale u kazdeho je to individualne, mozes mat aj ine a naopak nemusis mat niektore vobec. Je vela stranok na nete , kde sa mozes podozvedat taketo veci. Treba troska pohladat. Kazdopadne drzim palce, nej je vysledok akykolvek.

lybba

No mozes byt tehotna, ked si bola v ovulacii. Vlastne kvoli ovulacii moze byt aj ta bolest vajecnikov. Nemyslim , ze existuje nejaky sposob, ako mozes hned teraz vediet, ze si tehotna. Pockaj tak dva tyzdne a sprav si test. Ked tehotna si, hladina hormonu, by uz mala byt tak vysoka ,aby ti to test vedel povedat. Pisu ze okolo 4 dni pred menstruaciou to uz mozes vediet.

agina

kaja ja si osobne myslim, ze tehotna urcite nebudes.Ja som sa dozvedela ze som tehotna az ked mi neprisla menstruacia.Spravila som si test a pozri ho!!! Bol pozitivny.Ale my sme babatko chceli.Cize ziadne nejake bolesti alebo nejake badatelne zmeny sa so mnou nediali.Ale nieco predsalen. Prve dva mesiace ma boleli prsia na zblaznenie:))))