Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

_____CITRÓŃ NA BLOND VLASY ? _____KUK

Príspevok v téme: _____CITRÓŃ NA BLOND VLASY ? _____KUK
ewka

PROSíM VáS POMôžTE STRAšNE BY SOM CHCELA BLOND VLASY ALE MAM ICH SUCHé KUCERAVé A ZNIčENé TAKžE NA FARBU NEMôžEM ANI POMYSLIEť A HENNU TIEž NECHCEM LEBO SA BOJíM žE MI CHYTí DO RYšAVA ...JA MáM TERAZ PLAVé VLASY TO JE TAKá šKAREDá FARBA A VžDY SOM MáVALA BLOND ALEBO šPINAVý BLOND A TERAZ V ZIME MI DOSť STMAVLI VLASY NESKúšALI STE NIEKTO DAť SI NA VLASY CITRÓN ?? ALEBO KEBYžE SI KAžDý DEň VLASY PREMíVAM KAMILKAMI POMOHLO BY MI TO ASPOň TROCHU PROSíííM PORADTE Už SOM S TOHO ZúFALA :(.....ALE TEN CITRÓN BY MOžNO POMOHOL NIE ????

Apocalipsa

ahojte potrebovala by som poradit...chcela by som si zosvetlit vlasy a tiez im pridat trochu lesku a vitality pretoze vyzeraju strasne suche a bez zivota a tiez mam hrozne mastnu pokozku hlavy a uz nwm co si na to mam dat...mam slabo hnedu farbu ale chcela by som tmavsiu blond co mam preto urobit? pouzit citron alebo kamilkovi caj? ostane mi potom ta farba? prosim potrebujem pomoc...alebo keby chcem zosvetlit vlasy postupne tak co mam pre to urobit? dakujeem

kiki

mam taký problem mam len blond melir a chcela by som cele vlasy na blond..rodicia mi to nedovolia vraj ze to bude odrastat a budem vyzerat jak idiot :( prosim pomoste..

ewka

dnes som si dala tie kamilky a myslim si ze mi to trosku pomohlo niektore pramienky mam uplne krasne blondave ale takych je malo ...mozem si davat kamilky na vlasy kazdy den ? neuskodi im to niako ? a cim castejsie ich budem pouzivat tym budem mat bledsie vlasy ??????????a este zajtra skusim ten citron a mozem si ho dat aj ku korienkom ci nie ?

bebe1

Ja pouzivam kamilky aj citrony aj Nivea reflexna ruka pre blond vlasy.. . Su leskle, hebke, zdrve.
Robim to takto: Kamilky -umyjem si hlavu so samponom. Urobim si normalne kamilkovy caj, na pol litra staci vrecusko .. niekedy si vsak dam aj dve. Pockam kym vychladne, a uz studeny ho vylejem do umyvadla...zriedim s vodou.. tam si ponaram a macam hlavu len tak do 3 minut.. a potom oplachnem studenou sprchou a zaviniem do uteraka. Citrony su tiez dobre .. zosvetluju najma pramienky.. a osviezuju vlasy ... ale nepouzivaj ich casto.. . Vytlac si stavu a votri do vlasov ... chvilku pockaj a umy studenou vodou... . No a na kura Nivea .. je super. Odporucam :-)

ewka

TAKZE SI MAM UVARIT SILNY VYVAR S KAMILIEK DAT NA VLASY DO SACKU NECHAT HODINU A POTOM SPLACHNUT ??? A MYSLITE SI ZE TIE KAMILKY POMOZU ?? A TEN CITRON TEDA NEMAM DAVAT VOBEC ?

agina

ewka tak to by si spravila riadnu hlupost.Do bylinnych odvarov sa v ziadnom pripade nedava citron.A mozes to mat na hlave tak max.hodinu a potom riadne zmyt.

ewka

TAK JA SI DáM UVARIT SILNY VYVAR S KAMILIEK A DO TOHO SI VYSTISAM CITRON A DAM NA VLASY ZABALIM ICH DO MIKROTENOVEHO SACKU A NECHAM POSOBIT ASPON POL DNA CO SI O TOM MYSLITE ??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

_____CITRÓŃ NA BLOND VLASY ? _____KUK - Fórum - ZDRAVIE.sk