nic nejem a aj tak priberam

sinka

lucka, tak prave preto priberas,lebo ulplne zle jes. ja vela pijem a preto chudnem, nechuti mi tak jest a vsetko to co zjem, tak je toho ovela viac ako ty ale prevazuje doobeda ovocie a poobede vela surovej zeleniny. super chudnutie.samozrejme nie same ovocko a zelenina ale prevazuje. napr.ty si k tej jednej hranolke daj 2 papriky a pol uhorky pre zaciatok,lebo keby si sa naraz rozjedla tak to by si pribrala este horsie.pomaly pridaj k tomu malu co jes zeleninu.uvidis,schudnes a to budes moct potom papkat aj tu sladkost raz za cas.pa pa

katika88

ivka zjavne nevies co obnasa taka choroba ako je znizena cinnost stitnej zlazy, to nema nic spolocne s tym co zje, aj tak priberie aj keby nejedla uplne nic.Nie je to velmi prijemne :-((

ivka111111

No sa nečuduj ze nuchudnes Lucka,máš tu hned niekoľko chyb,to sladké si vyhod z hlavy,ma to kalorií až až,musíš piť veľa vody voda je dolezitá,snaž sa jest pravidelne 5x denne,trošku pohybu a ono to pojde,neexistuje ak mas väčší výdaj energie ako príjem aby si neschudla je to proti prírode...A reči typu nič nejem a nechudnem su hovadiny,ked clovek nic neje tak chudne!

katika88

No tieto priznaky co som napisala su pri zvysenej cinnosti.Je toho este ovela viac to som len napisala ktore ma napadli ale samozrejme ze je to len v pripade keby nebral lieky, preto ich treba brat!

lucka

to su fakt az taketo priznaky?to je hrozne...ja sa stale citim velmi unavena...aj dnes som sa odvazila ked som prisla za skoly a pozeram ze zase mam viac..a z coho?ani neviem

katika88

No hej aj jemu tak nahmatala bezna doktorka a potom ho s tym poslala za endokrinologickou.No a ta mu predpisala lieky ktore musi brat kazdy den.Inak by to unho mohlo vyvolat budesie srdca,dychavnicnost, nervozita az agresivita... uz som si to zazila ked raz mala doktorka dovolenku a bol mesiac bez liekov tak to bolo ozaj o nervy!Chudol, srdce mu busilo jak splasene, nervacil pre kazdu blbost.

lucka

no mne ked nahmatala tak zistila tu strumu..a aj to ina doktorka nie endokrinologicka.ale struma moze byt aj pri znizenej aj zvysenej cinnosti stitnej zlazy tak neviem

lucka

ano pojdem len dufam ze ma neodfajci ako minule:-( je to jedina detska endokrinologia v nasom meste:-((( dakujem za rady.dufam raz ze bude vsetko ok:-))) a katika jemu zistili poruchu stitnej zlazy z krvy? ze? lebo som pocula ze niekto moze mat poruchu a neda sa to zistit z krvi ale aj tak moze byt chory..

katika88

Lucka urcite by si si mala nechat predpisat lieky od odbornika ked nepomohol jeden tak chod za inym nie je to sranda ked neberies lieky ktore nutne potrebujes!Mojmu priatelovi bolo povedane ze v ziadnom pripade nesmie vynechat lieky ani jeden den, cely zivot je na nich odkazany lebo potom to ma katastrofalne ucinky.