Dovolenka v Tunise

Príspevok v téme: Dovolenka v Tunise
zuzka*

Chystame sa v auguste na dovolenku a zvazujeme Tunis. Chcela by som sa opytat tych co tam uz boli ci boli spokojny? Ake ja tam more, sluzby a prostredie. Na co si treba davat pripadny pozor. A ci je potrebne sa dat na nieco zaockovat.Pripadne cez aku cestovku ste tam isli. Piste dobre aj zle skusenosti, ktore ste mali. Dik.

baby

my sme mali v tunise 20 a postupne sme znizovali, bolo tam perfektne ziadne choroby sme nechytili... hned by som sa tam vratila..

fraisee

dovolenka v tunisku never ever in my life...
bolo to hrozne, dnes som sa vratila, tolko chorob, co som tam schytala nemam tu za 5 rokov, humusni nehygienicki ludia, som rada ze som tam dusu nevypustila, som myslela ze ma odtial na maroch vynesu.

zuzka*

aj my sa chystame cez Horizon Travel,uz som vyhliadla aj zajazd a dostala som este radu, ze ked chcem ist do Tuniska tak je dobra cestovka Kartago a ze mam hladat minimalne 3* hotel a najlepsie AI.Co sa tyka tych ochoreni tak to moze clovek dostat asi vsade, lebo ja som mala tiez zapal ucha a priniesla som si ho zo Siravy a pritom sme sa kupali len v hotelovom bazene, na vodnu nadrz som ani nepozrala.Takze je to asi individualne.

silvinka25

My sme boli cez horizont travel, last minute zaciatkom septembra. Vyhladaj si na nete recenzie hotelov,tak budes vediet lepsie ako sa rozhodnut...kazdy ma vlastne skusenosti, nie vsetci pozitivne, ale uvidis co prevazuje. len sa nenechaj odradit obavami z parazitov, ja som tiez vselico pocula, no z osobnej skusenosti mozem povedat ze ziadne neboli,aj nasio znami prezili dovolenku bez ujmy na zdravi...akurat to moje ucho, ale s tym ja mavam casto problemy, tak som bola rada ze sa to vybavilo bez zbytocnych komplikacii,sice bolo treba zaplatit doktorovi no papier o osetreni mi potom preplatili,takze s poistenim no problem.

silvinka25

Ja som bola v Monastire, hotel ruspina, plaz krasna, biely piesok,vzdy sme mali lehatko,aj more ciste, ziadne riasy, meduzy... Crevne problemy nas takisto obisli,pili sme vodu z flias co sme si brali zadarmo z recepcie,lepsie je all inclisive ako kupovat si vsetko vratane vody tam, cenovo to nakoniec je to iste.Akurat som dostala zapal stredneho ucha zo skakania do vody, na recepcii sme len povedali ze potrebujeme doktora, prisiel asi za hodinu az na izbu vypisal papier,aj doniesol lieky v ten isty den, zaplatila som za to na nase cca 2500 Sk ale v poistovni po navrate vsetko uhradili. Takze som spokojna, odporucam

zuzka*

hej o tej slivovici som uz pocula, ze je dobre zobrat so sebou ako prevenciu.zatial este nemame nic objednane, len chcem vedie nazor tyh co tam uz boli