Dovolenka v Tunise

Príspevok v téme: Dovolenka v Tunise
zuzka*

Chystame sa v auguste na dovolenku a zvazujeme Tunis. Chcela by som sa opytat tych co tam uz boli ci boli spokojny? Ake ja tam more, sluzby a prostredie. Na co si treba davat pripadny pozor. A ci je potrebne sa dat na nieco zaockovat.Pripadne cez aku cestovku ste tam isli. Piste dobre aj zle skusenosti, ktore ste mali. Dik.

alti

Ja este dodam, ze v exotickych krajinach nestaci len nepit ich vodu. Aj zuby si treba umyvat v kupenej a nejest ine ovocie a zeleninu, ako to, co si sami osupete. A tiez pit napoje v uzavretych flasiach a BEZ ladu /lad robia z ich vody, na ktoru su domaci zvyknuti, ale my nie/. Toto "poucenie" mam od mnohorocnej sprievodkyne a fakt to funguje. Dovolenku mame vzdy bez problemov. Prajem taku aj Tebe :o)

0000

ja som tam bola minuli rok aj s celou rodinou bolo tam super yba jeden den som mala hnacku ale to len stoho tepla kazdy to znasa inak dobre je mat a dat si kazde rano na lacno poharik slivovice alebo nieco ine vodku ,ceresnovicu fakt to pomaha lieky ziadne nekupuj to len vyhodis peniaze hned by som isla znova my sme boli v septembri na osbu 15400 hotel sun club no parada ahoj a neboj sa

tuniska

ja som bola v tunise minuly rok a brat bol v egypte. obaja sme sa nezavisle od seba vratili s crevnymi parazitmi, stale nie sme celkom v poriadku, pritom sme tam vodu nepili ziadnu inu iba vo flasiach. a dodrziavali sme hygienu. uz by tam ziadny z nas nikdy neisiel, nestalo to za to, ktovie, kedy budeme zase zdravotne v poriadku. nasi rodicia sa velmi hnevaju ze sme sa tam trepali a obaja sme teraz chori.