Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy sex

jujaaa

Moja kazda to preziva inak ..jednu to boli druhu nie...to ako si na tom ty zistis az ked to skusis..Ale ak nebudes uvolnena a myslet len na to ze ci to bude bolet tak ta to asi bolet aj bude...Mna to nebolelo a to ten chalan ho maleho teda vobec nemal =)ani som nekrvacala..len an druhy den ked som isla na wc som trosku ako keby krvi mala na nohavickach ae uplne malo nieco jak spinenie ked som ssa utrela ale inak nic..=)cize spominam nato v dobrom..

cola:)

ahojky mna to prvy krat bolelo aj napriek tomu ze som bola vlhka a chcela som to ..... a este k tomu ani domna nesiel poriadne asi tak do polky a potom som povedala ze radsej nie.... (a to som uz bola aj pripravovana prstami a tak)a od vtedy mam nejaky blok a nechcem to :((

ivuliatko

mna to dost bolelo.. tak s tym moj chalan prestal a o hodinu sme to skusili este raz a aj som sa spravila... ale to zavisi aj na tom, akeho mas chalana

majocka1599

mna prvy sex bolel a to dost ale vydrzala som prekvapujuce pre mna bolo ze zo mna nevysla ani kvapka krvi... kazdopadne take dristy ze uvolenenost alebo to ze mas byt uplne mokra mne to nezabralo ani som sa nebala bola som pripravena a skratka to bolelo.ale je to indivdualne...

DESmodka

par mesiacov len prstovanie??? tak to teda nie... fuuu sak by som to asi nevydrzala tolko :)... vsetko zalezi od partnerov... musia to chcie obaja a hlavne chalan by mal ist dnu s citom a vlhko by malo byt..

rrrr

skuste najptv to prstovanie, aby sa kusok roztiahla a potom to pojde lahsie a nebude to ani boliet.Ved sa neponahlajte, mate cas ;)

bmkt

podla mna je dobre ked ta chlapec par mesiacov pred sexom len prstuje, nech zacne s jednym a postupne s 2 a potom 3, ked zvladnes tri nebude ta to boliet pri sexe

iveta

ahoj, mna to prvykrat velmi bolelo a aj som 4 dni krvácala. 1 mesiac sme si dali pauzu na zahojenie. Potom ma to bolelo pri milovaní len trosku a potom uz vobec. a teraz je to ten najkrajši pocit. ale je to individualne.

bojazliva

Mňa to nebolelo, vlastne som si to ani neuvedomila, kedy sa to stalo, ale pre neho to bolo prekrásne. Inak, skôr to bolí keď mi to robí zozadu, pretože ak má trošku väčšieho, tak Ti tam vráža do tých svalov, ak Ťa to bude veľmi bolieť, tak mu to skľudom povedz, nech je tam trošku jemnejší, lebo Ťa to bolí. Chalani sú dosť chápaví, čo sa toho týka. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy sex - Fórum - ZDRAVIE.sk