Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aspon kamarati

Príspevok v téme: aspon kamarati
ajka4

ahojte.mozno sa tu uz nieco take rozoberalo a mozno je to banalita, ale skusim to.takze ja mam taky problem, ze trpim depresiami a socialnou fobiou.odkedy sa liecim, urobila som velke pokroky,takze vo vacsine situacii sa citim celkom dobre a uz nemam taky velky strach komunikovat s ludmi.kedze nemam takmer ziadnych kamaratov, zoznamila som sa na nete s nejakymi ludmi a s jednym z nich si velmi dobre rozumiem.on ma tiez depresie, takze sme na jednej lodi, chape ma (aspon to tak vyzera), mame si vzdy o com pisat, paci sa mi jeho povaha.no a teraz sa chce so mnou stretnut.lenze ja mam strasny strach.bojim sa, ze nebudem vediet co hovorit, ze sa strapnim, ze budem nudna atak.Zvycajne viem tieto situacie zvladnut tak, ze si poviem ze o nic nejde,je mi jedno ako to dopadne, co si o mne bude kto mysliet. Ale toto mi akosi jedno nie je. My nejdeme spolu chodit ani nic take, to nechcem ani necakam, aj tak nie je moj typ (videli sme sa na fotkach), ja len by som chcela aby sme boli aspon kamarati, lebo mi na nom fakt zalezi,a preto sa bojim, ze to kamaratstvo svojim spravanim znicim a to nechcem.co by ste mi poradili?

rockerka

asi len to že bud prirodzená rozprávaj sa o tom o čom chceš.....uvidíš dobre to dopadne.....ak ťa má rád tak všetko pochopí.....ale pozor: môže sa len za takého skvelého vydávať!!!!! v každom prípade sa priprav na všetko. a podľa možnosti sa stretnite tam kde je veľa ľudí......držím palce

vecernica

myslim si ze uz ste kamarati cez slova,,tak co sa bois vizualneho stretka? ved ste sa videli cez foto a tvoje chovanie poznal cez mail.ja som mala vela net rande,,,a tazko som sa sklamala,a zistila som vzdy to po tej treme po pol hodinke,,Neni co sa bat,takze ,,skor sa bojis asi toho ocakavania,,Pekne sa oblec navonaj,,namachli ak sa machlis a chod tam sebavedoma,,ved ides za priatelom a skus byt vtipna to odlahci celu vec,,a konec koncov on je chlap tak nech ta zabava,,,kludne aj mlc,,,uvidis,,,je prvy tah a slova a cele rande na nom,,tak sa nicho neboj

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aspon kamarati - Fórum - ZDRAVIE.sk