...úcta vo vztahu- ako na to?

Príspevok v téme: ...úcta vo vztahu- ako na to?
drdulka

ahojte, co znamena ked maju partneri k sebe uctu a respekt? co si dovolie/nedovolia k tomu druhemu?

skuste mi to nejak vysvetlit. a ako mam dosiahnut aby si ma moj chlapec vazil? raz mi povedal v zachvate hnevu "drz hubu" a to nemal.. mozne je,ze sa to bude stupnovat. ako sa mam chovat aby si to nedovolil? tiez je aj mozne ze mu to vazne nechtiac uslo, co vravel, ale chapete.. to by si nemal dovolit nie?

vecernica

a ako reaguje ked ty mu to povies? si schopna mu to povedat? ci on je ten dominantny ? ,,,ak nieco neurobis tak to bue stale..skus rozhovor a povedat e aj ty vies byt zla,,,t o vie byt kazdy,,,,,,,,,,,,,,ale ovladat sa to nevie kazdy,,,

drdulka

to bolo pri nejakej vymene nazorov, hadke, "prekrikovaní"... a vtedy to povedal-... takze ako on mne skakal do reci, som skalala aj ja jemu ale vydobit si slovo viem aj inak ako takýmto slovnym spojenim

taktak

ale ja si neviem predstavit ze by sa to v nejakom vztahu nestalo.samozrejme,ze ked sa to opakuje alebo stava casto alebo ta to zranuje tak treba o tom rozmyslat.zavisi od celkovej osobnosti partnera.samozrejme treba vediet kde su medze a netreba tolerovat nejake primitivne agres.spravanie.

drdulka

no toto co povedal bolo tak nahle, neuvedomil si to, a ze navyse to nemyslel nejak v zlom, alebo co... ja neviem.. ale zase, uvidim casom ci to bude opakovat alebo tak..

taktak

ahoj drdulka hej ucta by vo vztahu mala byt,ale na druhej strane ubehnut /do urcitej miery/je bohuzial ludske.avsak, je rozdiel medzi cholerickym ubehnutim a ozaj ked si vystresovany/a.vela zavisi aj od vyspelosti,aka silna osobnost je partner ale i od vychovy, aky vzor si mal/a doma.