Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

wlasy

Príspevok v téme: wlasy
lulinka

je to asi trochu dost od weci, ale newadi...aky by sa mi hodil strih??? mam mierne dost kucerawe wlasy, nemam zehlicku a ani si ich nechcem zehlit...farba je taka spinawa blond a mam skor taku gulatejsiu twar-plnsie licka, vyssie celo...ale nie zase welmi vysoke...newem, ci by sa mi hodila nejaka stica alebo tak...ak wiete, poradte plissss... diki

lulinka

poliewocka- to je prawda, ze kazdy chce to, co nema...ja by som zase radsej brala taky normal...ako ty...ze ked chces, vyzehlis alebo natocis... ale ja si swoje kucery welmi necem zehlit,wlasy mam dost jemne, bojim sa aby som si ich neposkodila...mam iba 15, tak myslim ze je ete cas nicit si wlasky :)

poliewoocka

Ak by si aj chcela ofinku, tak by si si ju musela zehlit, lebo by ti tak nedrzala:/ kucerave vlasy su pekne same o sebe, ak sa este zvyraznia kucery tak je to uno nuno:) ja zas poznam jednu babu u nas v skole, tiez plnsie licka. Vlasy si nechava spustene, spodok si dala kusok preriedit, tym dodala objem hornej partii a dala si aj svetly blond melir-tym tomu dodala nadych akejsi struktury...Ale mnoho bab ti isto zavidi, kazdy chce to, co nema:) ja mam take hocijake, zelim si ich, niekedy natacam...

bebe1

Ahoj, poznam dievca, ktore sedi presne tvojmu opisu. Nosi ich len tak volne padnute na pleciach.. .trosku gelu ... ci coho.. na zvyraznenie kucierok. Myslim si, ze je to pridava este par kil. Velmi sa mi paci ,ked nosi obycajny cop.. . To jej velmi pristane. Tazko by som ti poradila nejaky stryh pri tvojich vlaskoch.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

wlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk