Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!

Príspevok v téme: Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!
pete

Dobré ráno, dobrý deň, dobrý večer dámy a páni. Už je tu dosť fór, kde ľudia smútia a riešia svoje problémy. Smiech, radosť a dobrá nálada však lieči všetko. Do tohto fóra nech každý prispeje nejakým veselým príbehom, vtipom, tým z čoho sa teší, aké má sny, čo rád robí, čo ho zaujíma, aký má dobrý nápad... Rozveselíte tým každého, kto si to prečíta a možno aj sami seba. Môžete niekoho aj inšpirovať. Nebojte sa sem niečo napísať, poteší všetko pozitívne. Nebojte sa tešiť sa. Veď život má byť o radostiach a nie trápeniach :)))

cica

Tesim sa na dnesne popoludnie ako pojdem s priatelom na dobry cajik,posediet si niekam.Na ten pokoj a lasku,carovne ticho,ked netreba nic hovorit,ved o laske sa nema rozpravat,laska sa musi dat hlavne citit!:)Tesim sa,ze ho mam,ze ho mozem co i len vidiet,byt s nim,drzat za ruku, aj ked ho vidavam len cez vikendy.A vlastne sa cely tyzden tesim na vikend,na kazdy jeden.Vedomie,ze ho uvidim a budem s nim mi dava kazde rano silu vstat z postele a zacat novy den,aj ked mi nie je najprijemnejsie...ale ten pocit,ze ked zvladnem pat dni bez neho,zvitanie a chvile s nim budu o to krajsie,mi vycari odhodlany usmev na perach a silu prekonat vsetky prekazky.:)

dada

Ahojte... tesím sa ze tu mozem napisat ako sa velmi tesim na april, presne na 3. aprila, kedy pride moj najmilovanejsi syn Jarko na 10dni na dovolenku, on pracuje 5 mesiacov na Cypre a moc mi chyba a tak sa tesiiiim...cmuk

jesienka

ja sa tesim na dobre jedlo. Dnes som mimoriadne hladna a uz sa nieco hotuje. A tez na pracu co ma caka, pretoze ju robim velmi rada!

jana2

Teším sa,že som!Teším sa,že už bude po zime,že čoskoro príde jar a potom hurá!Konečne leto!Teším sa na stretnutia s ľudmi,s ktorými mi je dobre!Dakujem za každý deň čo som na svete!

tukanka

tesim sa lebo som prave zistila ze ma chce chalan ktoreho uplne najviac lubim:))....tesim sa na zajtra ze ho uvidim:))))

sonjika

ahojte.ja sa tesim na dneska,lebo mi pride na navstevu moja dobra,draha najmilsia babicka. spolu pospominame na jej mlade casy a zazaratujeme o com sa len bude dat. ona je taka babicka z rozpravky. pestuje ruze,zbiera bylinky a robi si herbar,v lete chodi s obrovskym klobukom a hojda sa na hojdacom kresle. a este strikuje prehozy na postel. som rada,ze ju mam!!

bizzi

ja sa tesim na vsetko momentalne...ako sa napapam, ako si pospim, ako pojdem za kamaratmi, ako sa vratim domov, ako si precitam knizku..a ao sa z toho vsetkeho budem tesit:))

iriska

xi xi xi,tak som sa tesila pred mesiacom aj nieco na den,ked napadne sneh...a ubehlo tolko casu a sneh este nenapadal! tak sa tesim na to,ze su suche chodniky a nemusim byt zababusena pred snehovou metelkou.
:)))
ale za dva tyzdne by mohol napadnut...aspon na horach. pojdem lyzovat :)